Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.

Filtr: výpis příspěvků ze dne "2016-10-16" |  vypnout filtr

1234567>
RSS RSS
Další diskuse:

16.10.2016, 22:59

I venku před arénou nám místní říkali, že gól měl platit. První 2 třetiny jsme tak nějak vypustili. Třetí třetinu se Hradec 17 minut bránil. Jejich kotel, i když nám nadávali je něco, o čem se nám může v Chomutově jen zdát. Jedou celý zápas, jedou o přestávkách a s nimi jede celý stadion, kde je 80 % diváků v dresech Hradce. Co se týká občerstvení, tak to je fantazie. Spousta stánků. Mezi nimi stoly a na nich si lidé sami vezmou kolik hořčice chtějí. Chceš 1 okurku ? Tak si vezmi 1. Chceš jich 5 ? Vezmi si jich 5. Pořadatelé . špičkově vyškolení a pracovití. Radost do Hradce jezdit. Jen to vítězství chybělo. Škoda břevna. Co se týká Bednáře, tak vynikající výkon. Piráti si přinejmenším za tu třetí třetinu aspoň bod zasloužili. Jinak v našem sektoru bylo 40 fanoušků Chomutova.
p.s. Rutta je poslední zápasy čtvrtinový, oproti tomu, co hrál loni. Je třeba toho kluka restartovat.

senax | Kde je Víra tam je i Naděje
16.10.2016, 22:29

tak i Bednar rekl, ze nam rozhodci neuznali gol, ktery mel platit Smajlík Neuznaný gól soupeře? Bednář: Bude to znít blbě, ale pro mě byl jasný

Zdroj: odkaz

higway | holy driver
16.10.2016, 22:14

abych eliminoval tuto situaci radši vemu noťas a odcházím hokej sledovat na záložní tv Smajlík doufám ,že v následujících třech mačích uděláme minimálně 7 bodů zdá se mi to reálný

dronte | Chomutov
16.10.2016, 21:58

Reakce na higway: dneska neměl chytat Strmeň a mohli jsm...
Jsme čtvrtí, je to dobré. Jen doufám, že už Růžu nějakou dobu nenapadne začínat s Honzou v brance. Ještě k druhému Honzovi, to zas byly hrubice, používal jsem u televize vulgární slova a skoro se pohádal s paní domácí Smajlík

tpd | piráti chomutov
16.10.2016, 21:44

Reakce na Duchy: Checkuju stále, hlavně po prohrách KLH,...
Kde žiješ.. KLH.. je dávná minulost.. ale jinak chápu že moudrá hledáš na správné adrese.. je vidět že je přenášíš dál.. (sem pišou i odborníci .. Smajlík ).. hned je to vidět na hře chemiků.. ty seš takovej dvojitej agent.. Smajlík

Duchy | Sportovní klub Stalinovy závody Horní Litvínov
16.10.2016, 21:34

Reakce na Kreon: Jestli ti jde o hokejová moudra, tak po...
No nechci nikomu nic křivdit, ale přijde mi to na plichtu... tady/"tam"

dneska neměl chytat Strmeň a mohli jsme bejt třetí Smajlík Tak jako tak 1 čtvrtina nám vyšla parádně.Sice v druhé hrajem 5 x venku ale celkově hrajem líp jak loni tak věřím že i po druhé budem v horní půlce tabulky.

Kreon | Nobody, But Us
16.10.2016, 21:23

Jestli ti jde o hokejová moudra, tak po nich koukej spíš tam u vás......

16.10.2016, 21:22

Reakce na tpd: Duchy po vyhraném zápase.. chodit na fóru...
Checkuju stále, hlavně po prohrách KLH, abych načerpal moudra a hokejový přehled

jarda72 | #stop_partě_od_kocoura
16.10.2016, 21:14

Reakce na krokuss: Kluci se oproti jiným venkovním zápas...
Sykora odchazet nemusel, jen by nesmel trvat na hulvatskym asakovi 😉

16.10.2016, 21:08

Václav Sýkora (Mountfield HK):
Věděli jsme, že nás čeká těžký soupeř. Není samo sebou, že je v tabulce na třetí příčce. Do zápasu jsme vstoupili tak, jak jsme si řekli. Aktivně, měli jsme dobrý pohyb, dohrávali souboje a vynutili si fauly. Dostali jsme přesilovky, které jsme dokázali využít, to bylo hodně důležité. Vedení 2:0 po první třetině bylo povzbuzující, pak ale za stavu 3:0 přišel moment, kdy jsme dostali dvě rychlé branky za sebou, už předtím tam byla navíc jedna neuznaná. Z jasného vedení bylo najednou jednobrankové a trochu to s námi zatřáslo, samozřejmě se změnil obraz hry. Musím ale pochválit celé mužstvo, ve druhé části zápasu body ubojovalo. Jsme rádi, že jsme konečně zvítězili za tři body.

Petr Martínek (Piráti Chomutov):
Vývoj utkání ovlivnilo prvních deset minut, kdy jsme byli zbytečně třikrát vyloučení. Domácí z toho dali dva góly, věděli jsme, že mají dobré přesilovky. Od té doby hráli výborně, nám se podařilo ve druhé třetině snížit. Od půlky zápasu jsme začali hrát hokej, který jsme chtěli předvádět od začátku. Bohužel šance, které jsme měli, jsme nevyužili, a těsně prohráli.

16.10.2016, 20:49

Reakce na Duchy: Voe tak teď jsem se nasmál.... :))...
Duchy po vyhraném zápase.. chodit na fórum pirátů.. woe ty fakt asi budeš náš.. Smajlík Smajlík Smajlík

16.10.2016, 20:42

Reakce na dronte: Jo, máš recht, ať vyhraje ten, komu se...
Prostenal dnes opět úřadoval. Fakt horor. Do gólu jsme byli jasně lepší.Pak jsme se hoodně báli o výsledek. Na poslední třetinu se nedalo dívat.Ale u nás 3 body.Tak se mějte zase příště u vás.

16.10.2016, 20:40

Reakce na Kreon: Nad plán ano, ale ty dva ztracené body ...
Uvidime na konci zakladni casti, jestli nam budou chybet 😉

16.10.2016, 20:37

Reakce na milan88: Jednu vadu na kráse to ale má. Čmoudi...
Voe tak teď jsem se nasmál.... Smajlík

16.10.2016, 20:31

Reakce na krokuss: Tyto lidi (své)prohry nezapomínají i ...
Samozřejmě kovaným pirátům to může být fuk. Smajlík

16.10.2016, 20:28

Reakce na jarda72: Zatim jedeme nad plan. Prvni ctvrtina...
Nad plán ano, ale ty dva ztracené body s Pardubkama mě v tom prostě chybí Smajlík

16.10.2016, 20:27

Taky bych řekl že na Chomutov spoustu trenérů jen tak nezapomene! Smajlík

16.10.2016, 20:26

Zatim jedeme nad plan. Prvni ctvrtina hodne dobry, jq jsem spokojenej Smajlík

16.10.2016, 20:25

Už jsem to zmiňoval na FcB.. že bude zřejmě za zatáčkou ohňostroj.. kdo bydlí na březenecké a dál.. ať vyhlíží a poreferuje.. Smajlík

Je třeba to brát i pozitivně.. my potřebujeme 4 dostat pod sebe.. a to i výhra čmoudů splňuje.. Smajlík .. (jak mi napověděl jeden úředník.. Smajlík )