Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.

Filtr: výpis příspěvků ze dne "2015-5-6" |  vypnout filtr

Další diskuse:

jiribulis | praha
06.05.2015, 23:58

Reakce na tpd: Radku.. nadsázka..pokus svést vinu na něk...
Výhra Kanady se Švédy za 3 body je pro nás lepší, když ze vzájemného zápasu s nimi ztrácíme jen 1 bod. Pokud bychom již vše ostatní vyhráli za 3 body, stačilo by nám, kdyby Švédové ve zbývajících zápasech celkem 2 body ztratili.Kanada dnes první třetinu podcenila, zajímavé je ovšem to, že má ve třetích třetinách zřejmě proti ostatním mužstvům nejvíc sil.

Radarek | #vrátíme_se_silnější
06.05.2015, 23:20

Reakce na Klhacek: Zatím nejsme min. bodově na tom lépe...
Nikdo se jim nepošklebuje,jen se jim možná nepřeje Smajlík To,jak jim včera pomohli pruhovaní byl pěknej HNUS Smajlík Smajlík

Klhacek | Chomutov
06.05.2015, 23:16

Zatím nejsme min. bodově na tom lépe než slováci abychom se jim mohli pošklebovat. Smajlík Začínáme mít arogantní manýry jako za zatáčkou. Smajlík

06.05.2015, 22:50

Samo vím,jak to bylo myšleno,psal jsem to jen tak Smajlík Smajlík

pommfreet | Prostějov
06.05.2015, 22:42

odkaz /// Trenér brankářů Prusek o brankářích Smajlík -nevím jestli jste to už měli a četli Smajlík .

tpd | #vsichni_jsme_pirati
06.05.2015, 22:40

Reakce na Radarek: Jaká elektronika dnes není vyrobena v...
Radku.. nadsázka..pokus svést vinu na někoho jiného..sranda..a nebo.. #hlaška_sezony.. Smajlík

Normálně jsem se uklepl..a Vado to hned musí použít proti mě.. protestuji..důrazně..komu mám zavolat..??.. Smajlík

Jinak v kontextu dnešní výhry Kanady nad Švédskem.. ta naše prohra vypadá trochu méně..bolestivě.. i Švédi dostali šestku..a co hůř vedli 3:0.. Smajlík

06.05.2015, 22:34

Reakce na tpd: Tablet..made in chaina.. :)- ..(opraveno...
Jaká elektronika dnes není vyrobena v Číně? Smajlík

kobrety | #vsichni_jsme_pirati
06.05.2015, 22:28

tak od švédů takovej kiks jsem opravdu nečekal Smajlík

06.05.2015, 22:25

Reakce na VADO: tak je to tu 5:3 :)) :)) :))...
Tablet..made in chaina.. Smajlík ..(opraveno)..tak už 6:4..

06.05.2015, 22:24

Reakce na dag: koukám na to. teď jim zase rozhodčí pomoh...
tak tam je smůla pro rozhodčí, že nemohou použít video. Takto prostě bylo na hraně.

06.05.2015, 22:19

Včera jim pomohli dost Smajlík Smajlík Dvě nesmyslný vyloučení Smajlík Smajlík

tak je to tu 5:3 Smajlík Smajlík Smajlík

06.05.2015, 22:17

Woe..ti když zaberou tak jim nikdo nestačí..otočka..už vedou 5:4..z 0:3.. Smajlík

dag
06.05.2015, 22:16

Reakce na Radarek: Meszároš píchnul koncem hole Martinse...
koukám na to. teď jim zase rozhodčí pomohli hako prase. Měli jít za vyhození puku na celý 2 minuty do tří. nevyloučil. i když to bylo úplně evidentní Smajlík

06.05.2015, 22:13

Meszároš píchnul koncem hole Martinsena, což neuniklo pozornosti hlavního rozhodčího, který slovenskému obránci udělil trest na 5 minut a do konce utkání. Nejlepší střelec Slovenska tak svému týmu dnes už nepomůže. Smajlík