Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.

Filtr: výpis příspěvků ze dne "2015-10-2" |  vypnout filtr

Další diskuse:

jiribulis | praha
02.10.2015, 23:47

Reakce na Pirat???: Hoši přijde mi že většina lidí na fó...
Ty sis nevšiml, že Růža v první třetině nasadil Kašeho na přesilovku?Prohrál v ní buly a zkazil co mohl.Bohužel...
To, že neustálým nasazováním tohoto útoku Č+R+V je zbytečně přetahuje a naše ostatní hráče na lavičce znechucuje, to je nikoliv malá chyby...-

Pavel92 | Chomutov
02.10.2015, 23:45

Proč by nemohli dávat góly?

A nepřišlo mi, že by Růža hrál ho*no celou sezonu Smajlík

Hlavně další velká chyba při druhém vyloučení Varů, mohli jsme hrát asi půl minuty přesilovku 5na3, místo toho vlítne na led 6tý hráč a zas to šmrdlaj v rohu. Jinak přesilovky jsou utrpení, statický a bez tlaku na bránu a už jsou fakt okatý, dopředu vím, komu bude Červus nahrávat Smajlík

02.10.2015, 23:41

Byl bych rád, kdyby pětka Červenky (toho dnes osobním bráněním s řadou nedovoleného bránění znechucoval Vrdlovec)nebyla na úkor ostatní lavičky až nesmyslně opakovaně nasazována a tím i fyzicky vyčerpávána.

02.10.2015, 23:40

Hoši přijde mi že většina lidí na fóru jsou tu úplní tupci. Jak může Kaše nebo Kämpf dávat góly, když jsou na ledě 3x za třetinu?? Jako s prominutím naše "hvězdy" jako je Vondrka, Růžička, Červenka dnes hráli TOTÁLNÍ HO*NO (nedalo se na to koukat), a proč byli 90% času na ledě??? PROČ??? Dnes totální selhání Vládi Růžičky, zápas úplně k smíchu -> nedalo se na to koukat (neviděl jsem jedinou normální přihrávku). Normálně na fóra nepřispívám, ale tohle mi nedalo! Na 2 lajny se vyhrát nedá, Vary nás dnes jednoznačně přebruslili a jestli tu budeme mít hráče co budou hrát za peníze a ne za CHOMUTOV, tak to nikdy nikam nedotáhneme. Fakt je to k pláči :(
PS: Myslíte že Růžička někdy posadí svého syna i když hraje od začátku úplný ho*no??! :D Asi těžko..

Jinak Hovorkovo střely z první v přesilovkách jsou fakt k smíchu :D

02.10.2015, 23:36

Reakce na jarda72: Ruza nikdy neumel hrat na slabsi tymy...
První třetinu jsme se bavili o to, že to Vary dobře zavírají...ale uznej, že to byla vážně bída. Nevím, co si o tom mám myslet. Tolika rozehrávek špatných ve vlastní třetině...a tolik promáchnutí před poloprázdnou brankou Smajlík Holt to byl asi jen nepovedenej zápas.

Ale máš pravdu. Když soupeř dobře brání modrou ve 4-5, tak proti tomu hrát neumíme (ani jako Češi). A paak to vypadá, jako že jsme úplní dřevací..a na výkon soupeře už se zapomíná

02.10.2015, 23:35

Reakce na tpd: Jediné. co se dá napsat..Kopr chytal supe...
Spíše než napsat tak pochválit.Ovšem dalším plusem vedle výkonu Kopřivy je, že si snad trenér Růžička uvědomil, že v útoku Vondrka,Růžička,Červenka chyběl obranář a proto ten útok rozhodil.Doufám, že natrvalo!Vary nás v prvních dvou třetinách ve svém nasazení a bojovnosti bohužel jasně předčily.Kaše na extraligu zatím vůbec nemá,Hovorka se dnes trochu zlepšil, ale způsob, jakým vyšil (pokolikáté v chomutovském dresu už!)svoji střelu od modré do soupeře byl úděsný.

jarda72 | #vratime_se_silnejsi
02.10.2015, 23:24

Reakce na Pavel92: Dneska to pánové byla ostuda. Nejen, ...
Ruza nikdy neumel hrat na slabsi tymy branici modrou, vzpomen si na MS Smajlík . Vary dneska takticky na 1*, nebyt Kopra, byl tam ten bur, kteryho vyvolaval jejich kotel Smajlík

02.10.2015, 23:10

Reakce na fanda???: Docela jsem prekvapeny, jak nekteri ...
útočník je od toho aby dával goly Smajlík ,a že golý budou dávat jen "esa" a zbytek to odjezdí je hodně ulítlej názor

02.10.2015, 23:09

Dneska to pánové byla ostuda.
Nejen, že jsme nedali góla...my si ho ani dát nezasloužili. tak mizernej hokej jsem už dlouho neviděl. Jedinej, kdo se snažil hrát, byl Vondrka. Ten, když si vezme puk, tak něco vymyslí, ale je na to sám. Co se týče hráčů typu Kaše, Kamf a slávisti...tak jak píše kolega níže, neumějí dávat góly, neumějí zakončovat. Chybí jim přímočarost, dravost a hladovost po tom gólu. Plácnout to do brankáře, když mam odkyrtou bránu umím i já na rybníku. Smajlík

fanda??? | Jirkov
02.10.2015, 22:43

Docela jsem prekvapeny, jak nekteri si podivuji nad "hladovosti" a neschopnosti Kaseho, Kampfa nebo Sklenare dat gola. Ale od davani golu by jsme tu meli mit jina esa a rekl bych, ze i dost dobre placena. No holt na to mam uplne jiny nazor Smajlík

02.10.2015, 22:36

Reakce na ítý: Ja si z toho taky hlavu nedelam, ale v Li...
Mozna proto, ze se ceka naloz, tak prekvapime Smajlík

ítý | Pirátov ...
02.10.2015, 22:27

Reakce na jarda72: Ono tam bylo vic momentu, treba Dudli...
Ja si z toho taky hlavu nedelam, ale v Liberci to bude hoodne težky ...

02.10.2015, 22:19

bez golu se nedá vyhrát tak to prostě je ,denska by jsme gol nedali snad ani kdyby se hrálo do rána.Jedinej kdo si zaslouží pochválit je Kopr.Druhou lajnu nám Vary vymazali v přesilovkách to tam nespadlo,míchání se sestavou k ničemu nevedlo.Ovšem šance které měli v druhé třetině Kaše,Kampf a Sklenář to se musí dávat a ne to necpat do golmana Smajlík

02.10.2015, 22:17

Reakce na ítý: Kdyby nebyl ve treti tretine Kempfik hlad...
Ono tam bylo vic momentu, treba Dudlik byl uz nacatej v 1.tretine, stacilo par stridani a mel by "svoji chvilku", mohlo se vic vyuzit K+K, ty jediny je tam motali a meli pritom nejmensi IT, v presilovce chybel hodne Rutta ... Proste to nevyslo, jedeme dal Smajlík

02.10.2015, 22:08

Kdyby nebyl ve treti tretine Kempfik hladovej, tak to mohl nahrat tusim Drtinovi pred prazdnou branku a mohlo byt srovnano... Ale to je kdyby.... Smajlík

02.10.2015, 21:50