Aktuální zprávy

Zpestřete si sobotní odpoledne v Galerii Pošta! Jako první uvidíte dresy na zápas pro nemocnici

11.01.2017 Tisková zpráva
C h o m u t o v - Zaujalo vás založení tradice zápasů pro chomutovskou nemocnici? Zajímá vás, jak budou vypadat dresy, v nichž Piráti nastoupí? Pak určitě nesmíte chybět v sobotu 14. ledna od 14 hodin v Galerii Pošta. Během zhruba hodinové akce pro vás bude připraven program, jehož součástí bude představení dresu na zápas s podtitulem PIRÁTI CHOMUTOV PRO NEMOCNICI a také autogramiáda čtyř hráčů současného extraligového týmu Pirátů.

Jste zvědaví, máte rádi chomutovský hokej a po sobotním obědě nemáte program? Pak určitě neváhejte a vyrazte do Galerie Pošta, kde se na vás budou těšit reprezentanti Jan Rutta s Davidem Kämpfem, brankářská jednička Ján Laco a kanadský obránce Brett Flemming. Všichni čtyři budou mít připravené podpisové karty i fixy a podepíší se všem zájemcům.

A to není jediné lákadlo odpolední akce v prostředí, kde se nemusíte bát chladu ani vlhka. Vůbec poprvé totiž fanouškovská i široká veřejnost uvidí dresy, v nichž Piráti Chomutov nastoupí do výjimečného utkání s Vítkovicemi. Duel naplánovaný na 22. ledna od 15 hodin a 30 minut bude prvním ročníkem akce PIRÁTI CHOMUTOV PRO NEMOCNICI.

Výtěžek z aukce hraných dresů každý rok podpoří jeden z konkrétních projektů v místní nemocnici. Pro pilotní ročník bylo vybráno dovybavení mamografického centra, které má od roku 2012 nový digitální mamograf.

V pátek hostí Piráti v SD ARÉNĚ brněnskou Kometu, další domácí utkání hrají až 20. ledna. Pokud chcete vidět některé ze svých oblíbenců dříve, máte jedinečnou příležitost v Galerii Pošta. Tu najdete na Palackého ulici v místech, kde v minulosti sídlila jedna z chomutovských pošt. Sobotní odpoledne si tam můžete ještě více zpříjemnit i dobrou kávou. Důvodů, proč přijít, je opravdu hodně, tak neváhejte! Budeme se těšit na společné setkání.

V neděli 22. ledna proběhne v rámci zápasu s Vítkovicemi první ročník projektu PIRÁTI CHOMUTOV PRO NEMOCNICI