Aktuální zprávy

Znovu bude možné vyzvednout a koupit plakáty, tentokrát v úterý a ve středu

Napsal 19.04.2021 Klub
C h o m u t o v - Už jednou měli majitelé permanentních vstupenek, kteří se rozhodli nenechat si vrátit poměrnou částku za sezónu 2020/2021, možnost vyzvednout si plakát týmu jako jedno z prvních poděkování klubu. Vzhledem k faktu, že tuto příležitost využil zatím jen zlomek fanoušků, bude pokladna 2 ROCKNET ARÉNY otevřena opět v úterý 20. a ve středu 21. dubna.

Podobně jako v předchozím případně bude možné po předložení plastové karty ze sezóny 2020/2021 odnést si plakát mužstva, které hájilo barvy Pirátů v nejkratší sezóně klubové historie v ročníku, kdy byl A-tým přihlášen do některé ze soutěží. Pokladna 2 bude za tímto účelem otevřena po oba dny od 14 do 17 hodin.

Kromě vyzvednutí plakátu pro majitele permanentních vstupenek bude po oba dny možné plakát rovněž zakoupit za 70 korun v klasické verzi nebo za 100 korun s podpisy většiny hráčů. Zároveň si fanoušci budou moci vyzvednout plastovou kartu, pokud tak nestihli učinit na přelomu léta a podzimu 2020 a chtějí mít doma permanentní vstupenku.

Stejně jako naposledy i tentokrát budou k dispozici také minidresy do auta v obou barvách za 169 korun, plyšové postavičky maskota Picaroona za 899 korun nebo pirátské roušky za 220 korun. Pokud vás některý ze čtyř artiklů zaujal, dorazte v úterý 20. a ve středu 21. do pokladny 2. Přijďte, i pokud jste obdrželi e-mail, že vaše objednávka z e-shopu je připravena k osobnímu vyzvednutí. Klub si dovoluje upozornit, že je možné platit pouze hotově.