Aktuální zprávy

Získejte v aukci originální dres Pirátů! K dispozici je světlá sada ze sezony 2013/2014

Napsal 27.05.2014 Klub
C h o m u t o v - Předchozí ročník nedopadl z pohledu Pirátů nejlépe, přesto byl v jistém smyslu unikátní. Poprvé v historii chomutovského hokeje nebyla světlá sada dresů čistě bílá, ale měla krémový nádech. A právě tyto dresy, v nichž hráči nastupovali k zápasům Tipsport extraligy, můžete nyní získat v aukci, která bude na serveru sportovniaukce.cz trvat až do středy 25. června do 18 hodin. Tak neváhejte a zapojte se také, abyste získali cennou relikvii.

Kádr na novou sezonu v první lize se pomalu formuje, může se stát, že váš oblíbenec už v něm figurovat nebude, přestože v minulém ročníku na severu Čech působil. Nyní máte jedinečnou příležitost získat památku na hráče, jemuž jste fandili víc než ostatním. Vyvolávací cena byla stanovena na 1200,- korun a ke každému dresu obdrží vítězný dražitel certifikát pravosti.

Ondřej Kaše v dresu Pirátů hned v extraligové premiéře bodoval a ve druhém střetnutí skóroval

Dlouhé roky kvalitních služeb odváděli Pirátů dva zkušení borci, kteří už podepsali smlouvy v jiných klubech. Ofenzivní obránce Lukáš Pulpán a kanonýr David Hruška patřili ke stabilním oporám, nyní mají všichni příznivci šanci získat jejich dresy z rozlučkové sezony v Chomutově.

Oceňujete obětavost a bojovnost? V té byl podle Radegast indexu nejlepším Pirátem Martin Šagát, jehož dres je v aukci také. Podobné rysy charakterizují rovněž hru neúnavné motorové myši Štěpána Hřebejka či Marka Sikory. Pokud byl zdravý, patřil k nejplatnějším hráčům útočník Jaroslav Svoboda.

Odborníci i fanoušci velmi pozitivně hodnotili výkony dravého chomutovského mládí. Ondřej Kaše s Davidem Kämpfem mohou projít letošním draftem NHL. Jistě by stálo za to mít jejich dres ze sezony, kdy udělali první krůček směrem k nejslavnější soutěži světa. Libor Šulák zase z pozice obránce táhnul juniory za druhým mistrovským titulem v historii klubu a s osmi góly se stal nejlepším střelcem play-off Noen extraligy juniorů. Všichni tři se pak zúčastnili mistrovství světa hráčů do dvaceti let.

Na seniorském šampionátu si zahrál lotyšský obránce Maris Jass, který v závěru sezony Piráty posílil a jehož dres je rovněž v aukci k dispozici. Dresy Romana Chlouby s Radkem Havlem mají jmenovky na suchý zip. Jmenovky a čísla u dresů Martina Růžičky, Josefa Straky, Angela Krsteva a Marka Bomersbacka jsou natištěny, také jmenovky Martina Lojka s Nikolou Gajovským jsou na dresech natištěny.

Do aukce vstoupíte zde.