Aktuální zprávy

Získejte památku na historicky druhý postup klubu do první ligy, do aukce jdou černé dresy

Napsal 17.06.2024 Klub
Vedení dalo týmu před druhou sezónou ve druhé lize jasný cíl v podobě postupu o patro výš a mužstvo úkol díky vítězství v sedmém finále na ledě Havířova splnilo. Podruhé v historii se tak slavil postup do druhé nejvyšší soutěže sportovní cestou. Vzhledem k tomu, že ten první spadá do přelomu 40. a 50. let minulého století, mají dresy, v nichž hráči k zápasům nastupovali, ještě o něco zajímavější sběratelskou hodnotu. Od pondělí 17. června do neděle 30. června můžete získat jeden z černé sady.
VSTUP DO AUKCE ČERNÝCH DRESŮ Z POSTUPOVÉ SEZÓNY 2023/2024

Do aukce míří celkem 31 trikotů, ve který Piráti vyjížděli do konce roku 2023 k venkovním duelů a po změně letopočtu v nich brázdili led domovské ROCKNET ARÉNY. Ve dvou případech chybí na zádech jmenovka, což je v dražbě u příslušného dresu označeno podobně jako dvě jmenovky na suchý zip.

„Pozorným fanouškům jistě neunikne, že dresy kapitána Viktora Hübla a Jakuba Chrpy v nabídce schází,“ líčí Libor Kult. „Domníváme se, že je fér říct, proč tomu tak je. První zmíněný dres si vybral výherce klubové tipovací soutěže z řad našich partnerů, ten druhý pak bude manažerovi A-týmu připomínat společnou cestu s Jakubem Chrpou z krajské do první ligy,“ prozrazuje tiskový mluvčí klubu.

K mání ale bude například dres střelce postupového gólu Daniela Jouzy či trikot brankáře Michaela Petráska, jenž napsal během sezóny pozoruhodný příběh, když překonal dlouhodobější zdravotní potíže a v sedmém finále vychytal výhru. Předtím pomohl k jednomu ze čtyř finálových bodů v rozstřelu po prodloužení.

První sezóna v Chomutově vyšla na výbornou Petru Eretovi, jelikož v základní části i play-off skončil v týmové produktivitě druhý za Viktorem Hüblem. Celý ročník představoval jistotu v brance Martin Altrichter, z defenzivy podporovali útok Patrik Kadeřávek s Filipem Eliášem.

Nejen v obranném pásmu Pirátů tvrdil muziku Radek Havel, jehož forma v play-off gradovala podobně jako v případě Františka Mály. Návrat do rodného města ohlásil během sezóny útočník Jan Svoboda, po příchodu se defenzivní jistotou stal Petr Ulrych. Nabídka je zkrátka široká a každý si jistě najde svého oblíbence.

Pokud nechcete čekat na konec aukce, jejíž čas se naplní poslední červnový den, můžete využít tlačítko Kup teďU něj vidíte hodnotu, za jakou je dres k mání okamžitě a jehož aukce tím pádem skončí ihned.

U dresů, u nichž nikdo na uvedené tlačítko neklikne, platí standardní postup. Chcete-li černý trikot ze sezóny 2023/2024, stačí se zaregistrovat na webu www.sportovniaukce.cz a přihodit na některý z nich. Aukce končí v neděli 30. června v 19:00, ovšem může se uzavřít také o hodně později. Jestliže někdo přihodí v 18:55:01, prodlouží uzávěrku daného dresu o jednu vteřinu. Každý další příhoz na stejný dres pak prodlouží uzávěrku znovu o pět minut.