Aktuální zprávy

Výtvarná soutěž u konce: Picaroonův malířský ateliér zná své vítěze

Napsal 19.09.2012 Jitka Beránková
C h o m u t o v - Dětská výtvarná soutěž bude oficiálně ukončena v pátek, dne 21.9. 2012, během třetího extraligového utkání Pirátů s týmem HC Sparta Praha. Picaroon byl ze všech dětských děl opravdu nadšen a rozhodl se proto uspořádat jejich vernisáž a své malé kamarády odměnit! Vítěze máme hned čtyři. Picaroona získali: Matěj Pavlásek, Pavlínka Kunderová a Kristýnka Lorenčíková. Pirátskou šálu získala za svůj dort Verunka Becková.
Koláž Kristýnky Lorenčíkové

Výstava obrázků proběhne během druhé přestávky v prvním patře partyboxu nad fanshopem. Zde si děti budou moci své výtvory prohlédnout a všichni za ně dostanou malý pirátský dáreček. Rozhodnout však o tom, kdo se stane vítězem malého plyšového maskota, nebylo vůbec jednoduché! Nakonec se Picaroon nechal vést jak svým plyšovým srdcem, tak podle vašich hlasů na facebooku. Nejvíce si pirátský maskot oblíbil svého 150 cm velkého dvojníka od Matěje Pavláska (8let)! Stejně tak se mu líbil obrázek od Pavlínky Kunderové ze Žatce , která na facebooku zvítězila s 214 „lajky“! Na druhém místě se pak s počtem 174 „lajků“ umístil „kostkáč“ od Kristýnky Lorenčíková z Lažan! A to by nebyl Picaroon, aby nás něčím nepřekvapil a nepoškádlil! Proto speciální cena putuje za Veronikou Beckovou do Jirkova ! Za fotografii dortu s logem pirátů jí Picaroon uděluje šálu na fandění! Doufejme, že Verunce a její rodině dort chutnal. Picaroon mohl bohužel posoudit pouze estetickou část výtvoru, o které se můžete přesvědčit i vy (TOP fotografie).

150cm velký Picaroon od Matěje Pavláska

Matěj, Pavlínka a Kristýnka od Picaroona získávají plyšového maskota na památku! Tímto prosíme jejich rodiče, aby se nám co nejdříve ozvali na telefon: 702 064 718 a domluvili se s Picaroonem na předání cen jejich dětem.

Ostatní děti a jejich rodiče oficiálně zveme na vernisáž konanou dne 21. 9. 2012 během utkání proti týmu HC Sparta Praha v prvním patře hokejové arény (nad fanshopem) mezi druhou a třetí třetinou! Naleznete zde vystaveno několik desítek obrázků, koláží a malůvek nadějných malých Pirátů.

Na všechny se těší Picaroon, který si s dětmi všechny obrázky prohlédne, osobně jim poděkuje, rozdá malé dárky a dokonce si přinese i vlastní fotoaparát, aby se se svými malými kamarády mohl vyfotit a udělat všem velkou radost!

Gratulujeme výhercům a ti, co nevyhráli nemusí věšet hlavu. Picaroonův malířský ateliér je sice u konce, ale za nedlouho vám oblíbený chomutovský maskot připraví další zábavnou soutěž. Sledujte oficiální web piratichomutov.cz a o nic nepřijdete.

Váš Picaroon!

Obrázek Pavlínky Kunderové