Aktuální zprávy

Všechny patriotské dresy mají nové majitele, jejich aukce vynesla přes devadesát tisíc

Napsal 01.10.2021 Klub
C h o m u t o v - Poslední zářijový den končila dražba speciálních dresů, v nichž Piráti odehráli všechna přípravná utkání a které obsahovaly jména všech fanoušků, kteří přispěli na transparentní účet v rámci program Patriot. Všechny trikoty získali noví majitelé, kteří se tak mohou těšit na unikátní suvenýry.

Do dražby putovalo všech sedmadvacet vyrobených dresů, které jsou jediné na světě a všechny mají jmenovku Patrioti. Celková částka v rámci dražby, do níž zapojili fanoušci převážně z chomutovského okresu a jeho nejbližšího okolí, se zastavila na 92 073 korunách.

Největší měrou se na ní podílel trikot s číslem 20, jenž měl poměrně dlouho hodnotu 6650 korun a získal ho uživatel Dan B. Na pomyslné stupně vítězů se dostaly ještě dresy s číslem dvaatřicet, jejž za 5500 korun vydražil nick Moutas, a s číslem čtyřiadevadesát, který má nově za 4609 korun uživatel tuzlik.

Nejvíc příhozů tentokrát zaznamenaly třináctka a patnáctka, jejichž cena se zvedla celkem třiadvacetkrát. První si pro sebe uzmul na 4500 korun uživatel xxx2503, druhý nakonec zůstal za 3600 korun nicku Fotr. Právě aukce dresu s číslem 13 byla uzavřena jako poslední v 19 hodin a 39 minut, tedy téměř čtyřicet minut po oficiálním konci. I tentokrát se našly zájemci, kteří získali více dresů. Uživatel bald bude mít doma za třiatřicítku a šestaosmdesátku, nick Franta64 vydražil osmnáctku a třicítku.

Všichni noví majitelé si mohou podepsaný dres s certifikátem pravosti vyzvednout po předchozí telefonické dohodě v kancelářích Pirátů nebo si jej po dohodě mohou nechat zaslat na dobírku s příplatkem právě za dobírku. Všechny potřebné údaje a kontakty obdrží nejpozději do pátku 8. října 2021 prostřednictvím e-mailových schránek, které uvedli při registraci na webu sportovniaukce.cz.