Aktuální zprávy

Video s příběhem Pirátů je v TOP 5! Získá Ledovou klapku? Hlasujte i vy!

Napsal 02.06.2021 Klub
C h o m u t o v - Počtvrté dojde na vyhlášení nejlepších hokejových videí ve třech různých kategoriích. Už brzy oznámí organizátoři soutěže Ledová klapka vítěze, mezi nimiž mohou být premiérově také Piráti. Ti přihlásili mezi propagační videa příběh místního hokeje, který se dostal mezi pět nejlepších, z nichž vzejde trojice nejúspěšnějších podle poroty.

Video, jehož autorem je Roman Jüngling, vzbudilo ohlas už při svém zveřejnění krátce po úvodním domácím střetnutí krajské ligy. Právě před duelem s Lovosicemi mělo na multimediální kostce ROCKNET ARÉNY premiéru. Následně byl snímek přihlášen do ledové klapky v kategorii propagačních videí a dostal se do TOP 5.

V konkurenci pražské Sparty, libereckých Bílých Tygrů a kladenských Rytířů může stanout na pomyslných stupních vítězů. Záležet bude na desetičlenné porotě, jež vybere v kategorii, do níž jsou Piráti přihlášeni, tři nejlepší videa. Zároveň mohou ilustrativně hlasovat rovněž fanoušci, kteří hodnotí videa pomocí hvězdiček.

Pokud tedy chcete pirátské video podpořit, neváhejte a hlasujte. Držte také palce, aby se snímek v pondělí 14. června vklínil na medailové pozice.

×
Dnes v 18:00 | Muži
HC Slovan Ústí nad Labem
Piráti Chomutov