Aktuální zprávy

Vezměte v pátek své ratolesti do KŠV, Piráti podpoří tamní Dětský den

Napsal 13.06.2018 Klub
C h o m u t o v - Máte doma malého Piráta a přemýšlíte o programu na páteční odpoledne? Pokud vyrazíte do autosalonu KŠV Chomutov v Nákupním parku Otvice, můžete zabavit sebe i své děti. Každý si v zajímavém programu najde to své, od 16 hodin pak vypukne autogramiáda tří Pirátů. Chybět nebude ani Picaroon. Takže neváhejte a poznačte si do diářů pátek 15. června.

Kdo se bude chtít bavit, ještě před příchodem trojice útočníků Vladimíra Růžičky, Romana Chlouby a Martina Šťovíčka, může dorazit do autosalonu KŠV už od 13 hodin. Právě v tento čas startuje odpolední program plný lákadel.

Pro nejmenší budou připraveny atrakce jako skákací hrad, malování na obličej, Bumper fotbal nebo nejrůznější soutěže. Odrostlejší návštěvníci mohou využít testovací jízdy nebo si otestovat bezpečnostní a autonomní systémy.

V 16 hodin se pak začnou podepisovat tři hráči, kteří patřili ke stabilním článkům sestavy Pirátů v posledním ročníku Tipsport extraligy. Vladimír Růžička byl se sedmnácti góly druhým nejlepším střelcem týmu a jako jediný v soutěži se třikrát prosadil v prodloužení zápasu. Nové osobní bodové maximum si pak v základní části stanovili Roman Chlouba (6+5) a Martin Šťovíček (4+3).

Zkrátka každý si vybere! Všem bude hrát pro dobrou náladu hudba, chybět nebude ani občerstvení, které bude k dispozici také zdarma. Důvodů proč vyrazit do autosalonu KŠV Chomutov je hodně, tak neváhejte a dorazte.

×
Dnes v 18:00 | Muži
SK Trhači Kadaň
Piráti Chomutov