Aktuální zprávy

Venkovní zápasy můžete sledovat živě! Klub chystá komentované streamy

Napsal 19.09.2020 Klub
C h o m u t o v - Nechcete přijít o venkovní zápasy a z jakéhokoliv důvodu se nedostanete na stadion soupeře? Nemusíte smutnit, neboť i v sezóně 2020/2021 můžete sledovat venkovní zápasy prostřednictvím streamů, které budou stejně jako v minulých letech komentované a navíc volně dostupné na pirátském YouTube kanálu.

STREAM Z PRVNÍHO ZÁPASU SEZÓNY

Cestování za Piráty se sice poměrně razantním způsobem zkrátilo, jenže do hry vstupují jiné poměrně zásadní faktory. Například na úvodní duel krajské ligy v Kadani půjde do prodeje pouze 400 lístků. Vzhledem k těsnému sousedství obou měst se bude jednat téměř o domácí zápas, na který do ROCKNET ARÉNY v přípravě přišlo tisíc diváků.

Pokud tedy nechcete riskovat, že se na vás nedostane, máte dvě možnosti. Vyrazit s velkým předstihem nebo si soutěžní premiéru vychutnat v pohodlí domova u počítače. „Poté, co byla omezena možnost využívat místa na stání, klesá kapacita i na stadionech soupeřů. Z tohoto pohledu jsme rádi, že jsme už před časem rozhodli o vysílání venkovních duelů prostřednictvím streamů,“ líčí tiskový mluvčí Libor Kult.