Ve středu na hokej! Do Chomutova přijede neporažená Třebíč

Napsal 23.09.2014 Michal Luxa
C h o m u t o v - V šestém kole Piráti přivítají na svém kluzišti vedoucí tým první ligy z Třebíče. Horácká Slavia ztratila v pěti duelech pouze jediný bod. Budou svěřenci Břetislava Kopřivy první, kteří porazí Třebíč nebo zůstanou hosté neporaženi? Odpověď na otázku začneme odtajňovat ve středu 24. září od 17 hodin 30 minut.

SK Horácká Slavia Třebíč

Dukla Jihlava - Horácká Slavia Třebíč 2:4 (0:2, 0:1, 2:1)

Zápasy Jihlavy a Třebíče bývají vždycky zajímavé, jelikož jde o duel regionálních rivalů. Po druhé periodě vedli hosté už o tři branky. Když se postupně prosadili Lukáš Havel, Vilém Burian a David Dolníček. Během prvních dvou minut třetí třetiny dostal zápas nový impuls. Domácí snížili zásluhou Davida Březiny a Tomáše Čachotského. Konečný stav utkání stanovil do prázdně brány Vilém Burian.

Sestava Třebíče: Štůrala – Malena, Zdráhal, Dlapa, Bartoň, Jaroš, Dujsík, Přibyl – Erat, Dolníček, Havel – Burian, Holec, Čuřík – Vodný, Dočekal, Pekr – Wasserbauer, Juráň, Králik.

poř. tým Z V VP PP P skóre B
1. Třebíč 5 4 1 0 0 20:11 14
10. Chomutov 4 1 1 1 1 11:10 6

V týmu Třebíče působí spousta hráčů z jiných klubů, kteří jsou v Horácké Slavii na hostování nebo formou střídavých startů. Například Tomáš Štůrala (Zlín), Jakub Bartoň, Michal Vodný (oba Olomouc), Vilém Burian, Martin Dočekal, Miroslav Holec, Jan Wasserbauer (všichni Brno).

Statistika nuda je, má však cenné údaje

Piráti Chomutov - Horácká Slava Třebíč
Antonín Dušek (1+3)Nejproduktivnější hráč Vilém Burian (5+3)
Marek Hovorka, Greg Moore – 2 góly Nejlepší střelec Vilém Burian – 5 gólů
Antonín Dušek – 3 asistenceNejlepší nahrávač Miroslav Holec - 6 asistencí
Martin Rýgl (1+1)Neproduktivnější obránce Jan Zdráhal (0+5)
Vladimír Růžička – 10 trestných minutNejtrestanější hráč Rostislav Malena – 14 trestných minut

Zajímavostí je, že Piráti dostali dvaačtyřicet trestných minut, což je nejméně v první lize. Třebíč vyfasovala sedmdesát trestných minut a je sedmá nejslušnější v soutěži.

Aktuální soupiska

Brankáři: Lukáš Dusík, Lukáš Klimeš, Milan Máj, Tomáš Štůrala.

Obránci: Jakub Bartoň, Vlastimil Bilčík, Václav Čejka, Ondřej Dlapa, Tomáš Dujsík, Václav Jaroš, Rostislav Malena, Jiří Peroutka, Milan Přibyl, Jakub Šaur, Adam Šidák, Jan Zdráhal.

Útočníci: Filip Beneš, Vilém Burian, Martin Čech, Jakub Čuřík, Martin Dočekal, David Dolníček, Roman Erat, Lukáš Havel, Miroslav Holec, David Horký, Marcel Juráň, Eduard Kadela, Tomáš Kaut, Lukáš Králík, Jan Křivohlávek, Lukáš Paták, Matěj Pekr, Michal Vodný, Jan Wasserbauer.

O zápase ...

Piráti budou chtít odčinit porážku z posledního utkání. Naopak Třebíč bude chtít navázat na své poslední výkony a udržet si neporazitelnost. Porazí hráči Chomutova Horáckou Slavii jako první a nebo si připíšou další výhru hosté? To se budeme dozvídat ve středu 24. září od 17:30. Pokud nedorazíte přímo do chomutovské SD ARÉNY, můžete duel sledovat na portálu www.onlajny.com, kde se dozvíte vše důležité, co se v utkání stane.