Aktuální zprávy

V neděli přijede do Chomutova lídr z Plzně. Zajistěte si vstupenky již dnes!

Napsala 12.11.2012 Redakce
C h o m u t o v - V neděli osmnáctého listopadu zavítá do Chomutova vedoucí tým soutěže – HC Škoda Plzeň. Kapitánem Plzně je olympijský vítěz a mistr světa Martin Straka, v brance potom čaruje finský fantom Tuukka Rask. V kádru Západočechů nastupuje i Jan Kovář, který pomohl Pirátům k vítězství v loňském ročníku první hokejové ligy. Zajistěte si vstupenky na zajímavý duel již dnes! Pikantní duel startuje v tradičních 17.30.

Jednorázové vstupenky si fanoušci mohou zajistit, dnes od 14.00 hodin, prostřednictvím předprodejních míst Ticketstream (Invia Chomutov, Městské informační centrum, FIRO-tour) nebo také na internetových stránkách www.ticketstream.cz. Všechny druhy vstupenek bude možno zakoupit také v den zápasu v pokladnách zimního stadiónu, které budou otevřeny od 15.30 hodin.

Ceny vstupenek

Kategorie Sektory
I. B, C, D, J, K, L 180 Kč
II. A, E, I, M 160 Kč
III. N, O, P, F, G, H 140 Kč
IV. stání F, G, H 100 Kč
Více o vstupenkách a poskytované slevy naleznete zde.

Změna sektoru pro hosty

Nově od zápasu s Pardubicemi bude sektor „P“ volně v prodeji a sektor „N“ bude prostor pro fanoušky hostujících celků.

Permanentky stále v prodeji

I nadále můžete nakupovat permanentní vstupenky na premiérový extraligový ročník Pirátů Chomutov. Upravena je pouze prodejní doba. Fanshop bude otevřen každý všední den od 15.00 do 16.00 hodin, pro více informací volejte: 777 535 200, p. Novák.