Aktuální zprávy

Úprava časů tréninků nejmenších Pirátů. Děti budou rozděleny na dvě skupiny

Napsal 15.01.2012 Jakub Novák
C h o m u t o v - Nábor nových chomutovských Pirátů přináší letos historicky největší počet začínajících hráčů. Při tradičních pondělních trénincích těch nejmenších je tak ledová plocha obsazena více než stovkou nových Pirátů. Z organizačních důvodů se tak pondělní náborový trénink rozdělí na dvě skupiny. První část bude patřit úplným začátečníkům, druhá pak již bruslícím dětem.

Z důvodu velkého počtu dětí v hokejové přípravce byli trenéři nuceni rozdělit nejmenší Piráty na dvě skupiny. Od 16. 1. 2012 bude tedy první skupina trénovat od 17:15 – 18:00. V této skupině budou chlapci z letošního náboru a ti, kteří ještě neumí bruslit. Druhá skupina bude na ledě od 18:00 do 18:45. Pozdějšího tréninku se budou účastnit hokejisté, kteří již chodí na tréninky delší dobu a umí bruslit.

Pokud máte jakýkoliv dotaz či námět neváhejte kontaktovat našeho specialistu pro začínající hráče pana Daniela Maška na telefonním čísle +420 775 784 810.

Více informací o náboru naleznete zde.

Nábor mladých Pirátů probíhá v prostorách nového zimního stadiónu na Zadních Vinohradech (u recepce se každého nováčka a jeho rodičů ujme náborový specialista Daniel Mašek). Přihlásit se může každý chlapec od čtyř do osmi let. Rodiče neplatí žádné poplatky ani členské příspěvky. Klub navíc poskytne veškeré potřebné vybavení! Přijďte i Vy využít komfortu nové hokejové arény a dejte možnost najít ve svém dítku novou hokejovou osobnost.