Aktuální zprávy

Tipněte na Facebooku přesný výsledek a vyhrajte dvě vstupenky

Napsal 12.11.2010 David Nováček
C h o m u t o v - Prostřednictvím našeho klubového profilu na sociální síti Facebook jsme pro vás připravili jednoduchou soutěž o dvě volné vstupenky na nejbližší domácí utkání KLH Chomutov. Stačí trefit přesný výsledek venkovního utkání a na následující domácí utkání jdete zadarmo! „Soutěž bude probíhat minimálně do konce základní části. Výhercem se stane ten, kdo jako první správně odhadne přesný výsledek nejbližšího venkovního utkání,” říká marketingový ředitel David Dinda.

Soutěž o dva volňásky odstartuje již před sobotním utkání v Táboře a bude pravidelně pokračovat v každém ligovém kole. Tipy je potřeba zadávat jako komentáře ke statusu na zdi oficiálního profilu KLH Chomutov na sociální síti Facebook. Status bude vždy označen slovním spojením "TIPNI PŘESNÝ VÝSLEDEK A JDI NA HOKEJ ZADARMO". V komentářích pak budou přijímány jednotlivé tipy. Za platné tipy jsou považovány komentáře přidané nejpozději do startu utkání, jehož výsledek tipujeme. Každý tip je dobré doplnit o střelce branek. Pokud se v komentářích sejdou stejné tipy na konečný výsledek, rozhodne o vítězi vstupenek právě počet správně tipovaných střelců. „Nejlepší je napsat do komentáře tip na konečný výsledek a přidat i chomutovské střelce. Každý takto tipující zvyšuje šanci případnou výhru. Tip by měl vypadat třeba takto: 2:4 (Skořepa, Radulay, Seman, Pulpán),” upřesňuje David Dinda.

Klubový profil KLH Chomutov vznikl na sociální síti Facebook v polovině června roku 2009. Během následujících 17 měsíců si hokejová stránka na nejrozšířenější sociální internetové platformě světa získala 2435 fanoušků. „Rostoucí počet fanoušků na naší profilové stránce nás velice těší. Chápeme Facebook jako plnohodnotný nástroj pro komunikaci s našimi fanoušky a v následujících měsících chceme na sociální síť přenést vybrané marketingové aktivity,” řekl marketingový ředitel David Dinda.