Aktuální zprávy

Tejpové dresy vynesly přes sto dvacet tisíc, které dostane rehabilitační oddělení

Napsal 01.02.2019 Klub
C h o m u t o v - Třetí ročník projektu PIRÁTI CHOMUTOV PRO NEMOCNICI je v tuto chvíli de facto minulostí. Ve čtvrtek 31. ledna totiž skončila aukce dresů, které nakonec vynesly 120 663. Nepadl tak loňský rekord, ale zároveň výtěžek dražby nepatrně překonal první ročník. Teď už jen zbývá zrealizovat pomoc rehabilitačnímu oddělení chomutovské nemocnice.

Zájemci mohli přihazovat na celkem 29 dresů, což je nejvíc v dosavadní historii projektu. Je potěšitelné, že všechny trikoty znovu mají nového majitele, který k nim dostane ještě unikátní stulpny.

A kdo se tedy stal pomyslným vítězem? Samozřejmě jím je rehabilitační oddělení, které získá zajímavé finanční prostředky. Nejvíc na částku přispěje dres Radka Dudy, za nějž uživatel Alti zaplatí 9100 korun, takže rekord za jeden dres v ohrožení tentokrát nebyl.

Na stupních vítězů pak nejzkušenějšího člena extraligového kádru doplnili oba chomutovští Kanaďané. Za dres brankáře Justina Peterse vydá uživatel traspe zavináč technoline tečka cz 8500 korun. Právě tento nick jako jediný vydražil dva dresy a bude mít doma také trikot Jana Stránského za 5000 korun. Památku na obránce Bretta Flemminga získal přesně za 7000 korun uživatel misacek, což znamená bronzovou příčku.

O žádný z výše uvedených dresů se nebojovalo tolik jako o dva jiné. V případě Jakuba Sklenáře se přihazovalo nejčastěji, částka měnila celkem 55× a zastavila se na 5888 korunách. Ovšem nejdéle byl k dispozici dres místního odchovanec Jakuba Chrpy.

U něj se možnost přidat další obnos zastavila až 45 minut po oficiálním konci aukce. Dohromady 23 příhozů ale bylo až čtvrté nejvyšší číslo. Letošní dražba tak byla nejkratší ze všech tří ročníku projektu PIRÁTI CHOMUTOV PRO NEMOCNICI, bereme-li to podle času jejího definitivního ukončení.

Všichni noví majitelé si mohou dres se stulpnami v dárkové krabici s certifikátem pravosti a podpisem hráče vyzvednout po předchozí telefonické dohodě v kancelářích Pirátů nebo si jej po dohodě mohou nechat zaslat na dobírku. Všechny potřebné údaje a kontakty obdrží nejpozději do pondělí 4. února prostřednictvím e-mailových schránek, které uvedli při registraci na webu sportovniaukce.cz.