řekl marketingový manažer klubu David Dinda."> Piráti Chomutov » Semifinále je tady! Nalaďte hlasivky a pojeďte s fanklubem do Brna
Aktuální zprávy

Semifinále je tady! Nalaďte hlasivky a pojeďte s fanklubem do Brna

Napsal 17.02.2009 David Nováček
C h o m u t o v - Fantastická semifinálová série je skutečností. Narazí na sebe dva favoriti 1. ligy, severočeský Chomutov a jihomoravská Kometa Brno. Ve vyprodané brněnské hale Rondo bude potřeba každý chomutovský hlas. Proto fanklub ve spolupráci s vedením klubu pořádá autobusový zájezd na první dvě semifinálová utkání. "Stejně jako ve čtvrtfinále, i tentokrát zájezd podpoříme. Zaplatíme 50% nákladů na dopravu," řekl marketingový manažer klubu David Dinda.

Fanklub KLH Chomutov pořádá ve spolupráci s vedením KLH Chomutov zájezd na semifinálová utkání Kometa Brno - KLH Chomutov, která se v Brně konají ve čtvrtek 26. a v pátek 27. února.

Cena zájezdu na osobu, PŘI PLNÉ KAPACITĚ AUTOBUSU, činí 250-280Kč (při menším počtu účastníků cena mírně stoupá). Vstupenka (není v ceně zájezdu) stojí 100Kč. Vzhledem k tomu, že v Brně bude absolutně vyprodáno, odjíždí se od chomutovského zimního stadionu již ve 12:00!

POZOR NA ZMĚNU v rezervaci vstupenek a autobusu:
Každý zájemce bezpodmínečně musí nejpozději do úterý 24. února 17:00 hodin zaplatit v případě zájmu o autobus zálohu 200Kč + 100Kč na vstupenku (na každý zápas zvlášť). Zájemci pouze o vstupenku musí do stejného termínu uhradit její cenu 100Kč.

A KDE? V restauraci Hokejka na zimním stadionu. Objednávky mailem či přes mobilní telefon nejsou v případě zápasů v Brně možné.

V případě nenaplnění autobusu se zájezd nekoná a vybraná záloha se vrací, vše rozhodne úterní sedmnáctá hodina odpolední, která je uzávěrkou. Poté už není možné se jakkoliv do autobusu či o vstupenku přihlásit.

"Všichni víme, že Brno prožívá hokejovou euforii. Na utkání bude zcela jistě vyprodáno. My jsme se domluvili na blokaci 600 vstupenek pro naše fanoušky na utkání v Rondu a stejného počtu pro fanoušky Komety na utkání v Chomutově. Záleží pouze na fanoušcích zda tuto kvótu beze zbytku využijí. Věřím, že naši fandové přijedou do Brna v hojném počtu," řekl marketingový manažer klubu David Dinda.