Aktuální zprávy

S permanentní vstupenkou na Piráty můžete podpořit basketbalové Levharty a Levhartice

Napsal 20.10.2021 Klub
C h o m u t o v - Mužstvo vedené Petrem Martínkem čeká druhý venkovní duel v řadě, sport v Chomutově však rozhodně není jen o hokeji. Softbalisté hrají finále nejvyšší soutěže, během čtvrtého říjnového víkendu se v Městské sportovní hale uskuteční dva zajímavé basketbalové zápasy, u nichž můžete být s permanentní vstupenkou na A-tým Pirátů.

Pirátům se daří, v první čtvrtině základní části krajské ligy nenašli přemožitele. Bilanci pěti vítězství z pěti utkání mají rovněž muži Levhartů v západní skupině druhé nejvyšší soutěže. Tým trenéra Radka Holuši čeká v pátek 22. října od 19 hodin a 30 minut krajské derby s dosud rovněž neporaženými Litoměřicemi.

Dá se tedy očekávat velmi zajímavý basketbal, u kterého mohou být i hokejoví příznivci. Na souboj o čelo tabulky bude mít vstup zdarma každý, kdo předloží pirátskou permanentní vstupenku pro sezónu 2021/2022. To samé platí i v neděli 24. října na souboj ženské nejvyšší soutěže.

Levhartice mají za sebou hodně těžký vstup do soutěže proti všem semifinalistkám předešlého ročníku Renomia ŽBL. I přes leckdy vyrovnaný průběh basketbalistky na první výhru základní části čekají. V již zmíněnou neděli odehraje soubor slovenského kouče Jozefa Rešetára od 16 hodin bitvu s pražskou Slavií, která v úvodních čtyřech kolech zapsala dvě výhry a stejný počet proher.

Vyrazte v pátek a v neděli podpořit basketbalové týmy v důležitých zápasech! Využijte možnosti zhlédnout kvalitní basketbal v podání družiny kolem místního rodáka a někdejšího reprezentanta Jakuba Houšky. V akci můžete vidět rovněž členku širšího kádru ženské reprezentace, místní odchovankyni a kapitánku Levhartic Michaelu Krejzovou, nebo vůbec první zahraniční posilu ženského týmu Jordan Reynoldsovou.