Videoreportáže

„Rozhodl tým, jeho srdce a jeho duch,“ usmíval se dvougólový Dávid Skokan po postupu do semifinále

Napsal 25.03.2017 Roman Jüngling, Libor Kult
C h o m u t o v - Po první třetině šestého čtvrtfinále Generali play-off ztráceli Piráti na třinecké Oceláře dva góly, jenže pak se chomutovští bojovníci trefili čtyřikrát v řadě, čímž vývoj střetnutí otočili a připsali si čtvrtou postupovou výhru v sérii. Útočník Dávid Skokan v utkání dvakrát vyrovnával v nestandardním počtu hráčů na ledě. V zahajovací třetině skóroval v přesilové hře na 1:1, jedenáct vteřin před druhou sirénou polil mužstvo živou vodou gólem ve vlastním oslabení, který znamenal stav 3:3. Osmadvacetiletý rodák z Popradu se tímto příspěvkem posunul na pět přesných zásahů v letošním play-off, čímž se dotáhl na Michala Vondrku. Po zápase však několikrát opakoval slovo tým.