Aktuální zprávy

Rodinné vandrování v Kalku: Procházka v krásné přírodě i s autogramiádou Pirátů

Napsal 17.05.2017 Klub
C h o m u t o v - Máte rádi Krušné hory, chcete se podívat i na německou stranu, udělat něco pro své zdraví a ještě získat podpisy Pirátů? Pokud vyrazíte v sobotu 20. května do příhraniční obce Kalek, můžete všechny čtyři věci spojit v jeden příjemný zážitek. Tamní obecní úřad ve spolupráci s turistickým spolkem z nedalekého Rübenau pořádá další ročník Rodinného vandrování. Start tří variant tras je v 9:00, po příchodu či příjezdu do cíle můžete získat mimo jiné podpis čerstvé posily Chicaga Blackhawks Davida Kämpfa, který se prý chystá i na jednu z tras.

Pokud v sobotu ráno dorazíte k dětskému hřišti v Kalku, budete moci vyrazit na jednu ze tří tras pro dospělé. Ta nejkratší měří devět kilometrů, prostřední čítá dvanáct kilometrů a nejdelší má pětadvacet kilometrů. Pozor musíte mít občanský průkaz nebo cestovní doklad, neboť trasy vedou v České republice i v Německu, a zaplatit startovné 25 korun.

Zkrátka nepřijdou ani návštěvníci s malými ratolestmi. Pro ty bude připraven pětikilometrový okruh kolem pořadatelské obce, na němž budou děti za dohledu pohádkových bytostí plnit jednoduché úkoly. Na trasách bude zajištěno občerstvení a každý účastník dostane malý dárek.

Chybět nebude ani bohatý doprovodný program přímo v obci Kalek. Budete si moci zahrát pétanque, projet se na poníkovi nebo si poslechnout country skupinu Makovec. Ve 12 hodin a 30 minut pak odstartuje autogramiáda pěti členů loňského úspěšného týmu Pirátů.

Kdo dorazí, bude mít jedinečnou příležitost získat podpisy Davida Kämpfa, jenž nedávno podepsal smlouvu s klubem nejslavnější soutěže světa, Lukáše Chalupy, bojovníka Ondřeje Dlapy, který mezi dvěma semifinále strávil hodinu na zubařském sále a stejně nevynechal zápas, místního odchovance Nicolase Hlavy nebo nejmladšího střelce v historii chomutovského áčka Jakuba Lauka.

Udělejte si příjemnou sobotu v krásném prostředí Krušných hor a přijeďte nejen za Piráty do Kalku. Nebudete litovat a odměnou vám kromě případného lehkého sportovního výkonu budou také autogramy vašich oblíbenců.

×
Dnes v 12:00 | Dor.
HC Hvězda Praha
Piráti Chomutov
×
Dnes v 12:00 | Jun.
Piráti Chomutov
HC Energie Karlovy Vary
×
Dnes v 17:30 | Muži
SK Kadaň
Piráti Chomutov