Aktuální zprávy

Rehabilitace má nová lůžka, nové pomůcky a novou denní místnost

Napsal 17.03.2020 Klub
C h o m u t o v - Projekt PIRÁTI CHOMUTOV PRO NEMOCNICI má za sebou zápas čtvrtého ročníku, ovšem do zapomnění by neměl upadnout ani ročník třetí, v němž se pomáhalo rehabilitačnímu oddělení místní nemocnice. To má nově k dispozici pro pacienty šest rehabilitačních lůžek a řadu pomůcek, personál pak může využívat zrekonstruovanou denní místnost.

„Chtěl bych touto cestou Pirátům poděkovat za pomoc, které si moc vážíme. Hned v první fázi na podzim jsme zakoupili šest rehabilitačních lůžek a zároveň jsme měli připravený nábytek do denní místnosti,“ popisuje MUDr. David Richtr.

„Vzhledem k tomu, že jsme denní místnost pro personál zvětšovali, trvala rekonstrukce trochu déle. Teď už je ale vše hotové a my můžeme využívat díky Pirátům i nové rehabilitační pomůcky,“ těší primáře oddělení, pro nějž se hrál třetí ročník projektu PIRÁTI CHOMUTOV PRO NEMOCNICI.

Aukce „tejpových“ dresů vynesla téměř 121 tisíc korun, které putovaly právě do rukou pracovníků rehabilitačního oddělení. To bude ještě trochu vylepšeno. „Čekaly jsme, jak budou vypadat všechny prostory, kde se pomohlo díky našemu projektu, do něhož se zapojují naši fanoušci i partneři klubu. Teď víme, že můžeme připravit ještě fotografie z utkání, aby si zaměstnanci i pacienti připomněli chvíle, kdy naši hráči bojovali i za ně,“ prozrazuje šéfka pirátského marketingu Marcela Mošnová Dušková.

Už v neděli 22. března vyvrcholí úvodní fáze čtvrtého ročníku projektu PIRÁTI CHOMUTOV PRO NEMOCNICI. Skončí totiž dražba, do níž se stále můžete zapojit. Pokud chcete mít doma unikátní dres a žít s vědomím, že jste pomohli chomutovské interně, máte jedinečnou příležitost.