Aktuální zprávy

ROCKNET ARÉNA uvidí v akci budoucí naděje pro draft NHL, přijďte na zápasy reprezentačních osmnáctek

Napsal 29.01.2020 Klub
C h o m u t o v - První polovina února tradičně patří akcím reprezentačních výběrů všech věkových kategorií. To platí i o blížící se přestávce, v níž však hokejoví fanoušci v Chomutově o kvalitní zápasy nepřijdou. Na severu Čech se totiž uskuteční poslední turnaj pěti týmu do osmnácti let před dubnovým světovým šampionátem. Máte tedy jedinečnou možnost vidět v akci hráče, kteří v dohledné době projdou draftem do NHL.
VSTUPENKY NA UTKÁNÍ V CHOMUTOVĚ

Turnaj pěti zemí se uskuteční v Klášterci nad Ohří a Chomutově. Obě města uvidí pět zápasů, takže za kvalitním mládežnickým hokejem nemusíte nikam cestovat. Na ledě ROCKNET ARÉNY se budou prohánět nejkvalitnější hráči dané věkové kategorie ze Švédska, Finska, Ruska nebo USA.

Hodně vysoko v odhadech nejbližšího draftu figuruje švédský útočník Lucas Raymond, který pravidelně hraje domácí nejvyšší soutěž za Frölundu a nedávno se zúčastnil světového šampionátu dvacetiletých v České republice. To samé platí i o jeho krajanovi Alexanderu Holtzovi z Djurgårdenu.

Pokud vás to zaujalo, stačí si vybrat jeden z chomutovských zápasů a zakoupit vstupenku prostřednictvím prodejní aplikace Pirátů nebo přímo v ROCKNET ARÉNĚ. Fanshop bude otevřen v úterý, ve čtvrtek a v pátek standardně od 14 do 17 hodin. V pondělí pak můžete vstupenky pořídit od 15 do 17 hodin.

Jednotlivé vstupné na každý ze zápasů činí 100 korun, děti mají stejnou cenu jako na zápasy Pirátů – tedy 50 korun. V případě, že vlastníte permanentní vstupenku Pirátů na sezónu 2019/2020, stačí přijít osobně do fanshopu a za vstupenku na duely reprezentací do 18 let zaplatíte jen 80 korun. Pozor! V online prodeji bohužel není možné tuto slevu uplatnit.

Zápasy reprezentací do 18 let v Chomutově:

středa 5. února: Rusko – Švédsko (19:00)
čtvrtek 6. února: Finsko – Rusko (15:00)
pátek 7. února: Švédsko – Finsko (15:00)
sobota 8. února: USA – Švédsko (19:00)
neděle 9. února: USA – Finsko (19:00)