vzkázal do kabiny nejlepší střelec první ligy."> Piráti Chomutov » První hattrick Michala Jeslínka, který udusil plamínek naděje brněnské Komety
Ohlasy po utkání

První hattrick Michala Jeslínka, který udusil plamínek naděje brněnské Komety

Napsal 26.11.2003 Radko Chmelař
C h o m u t o v - Dvě třetiny zápasu držela Kometa nadějný stav utkání 1:0, když skóre otevřel Michal Jeslínek. Ve třetí třetině tentýž hráč přidal ještě dvě branky, čímž završil svůj jubilejní hattrick v letošní sezóně a spolu s výročními střelci Petrem Polodnou a Josefem Révayem zastavili skóre během čtyř minut na 5:0. Tři branky Jeslínka byly zajisté určitou satisfakcí spoluhráčům za K.O., které dostal v minulém zápase s Havířovem. "Minulý zápas jsem kluky dost oslabil, oni mě podrželi a dneska sem jim to snad vrátil." vzkázal do kabiny nejlepší střelec první ligy.
Do role nahrávače se v dnešním zápase pasoval Stanislav Mikšovic, který poslední zápas s Havířovem střelecky rozhodl a na dnešní hattrick Michala Jeslínka přispěl hattrickem přihrávkovým. "Mě se hrálo dneska dobře, se Standou si rozumíme strašně moc, s nim je radost hrát." složil pochvalu Jeslínek svému centru z útoku. Čím víc dává chomutovská superstar gólů, tím víc si říká o angažmá v extralize a především v nedalekém Litvínově, který má s klubem uzavřenou dohodu o Michalově střídavých startech do 31.12.2003. "To je pořád stejný, hraju v Chomutově a to je teďka důležitý. Start za Litvínov hlavně záleží na trenérech." Každý fanoušek by si přál, aby však zůstal v Chomutově a své střelecké dovednosti předvedl ve vytoužené ELH právě za tento klub. "Kdyby byla v Chomutově extraliga, tak se není o čem bavit, to by bylo číslo jedna, uvidíme."

Druhou hvězdou zápasu se stala bezpochyby nová brankářská modla nejvěrnějších fanoušků Severočechů Petr Tuček. Při svém třetím startu za Chomutov si připsal první shutout a zdá se, že mladý gólman se začíná pomalu, ale jistě dostávat do oslnivé formy. "Tak jestli se rozchytávám to nevím, já musím každý zápas chytat naplno a to že dneska byla nula to je jedině tím že mě něco trefilo a že jsem něco chytil." poznamenal skromně Tuček. Zlínskému gólmanovi, který před měsíčním angažmá postával na tribunách ZS Beranů, se tedy začíná dařit a svými výkony si jistě říká o prodloužení hostování do konce sezóny. "Dobře se mi chytá, sem velmi spokojený, je tu dobrý tým, v kterém je pohoda a hlavně dobří trenéři, záleží na tom jak se s Chomutovem dohodne můj mateřský klub, kde mám platnou smlouvu."

Po zápase jsme zastihli velmi příjemného chlapíka, který stál v červené bundě opřený o zeď kabiny hostující Komety a rozmlouval se svým trenérským kolegou Konečným o příčinách nezdaru svých svěřenců. "Říkám to pořád, není to výmluva, my máme pořád marody, dva kluci odpadli, jeden je nemocný, z minulého zápasu jsou dvě bolestivá zranění. Druhá a třetí pětka co hraje by pomalu neměla hrát." odpověděl trenér Oslizlo na naší otázku kde je problém nezdaru a v zápětí dodal "Dnes jsme dostali během čtyř minut čtyři góly, příčinou je nekoncentrovanost, dostaneme góla, vleze tam další pětka, jim ujede soupeř po křídle, kde hraje, z důvodů marodky, bek, pak dostaneme třetího a je vymalováno."

×
Dnes v 12:00 | Jun.
Piráti Chomutov
HC Dynamo Pardubice
×
Dnes v 17:00 | Muži
SK Kadaň
Piráti Chomutov