Aktuální zprávy

Projekt Legenda Legendám vrcholí, aukce speciálních dresů skončí 10. března

Napsal 19.02.2020 Klub
C h o m u t o v - ​Ve druhé polovině ledna odehráli Piráti první třetinu duelu ve Vsetíně ve speciálních dresech s podobiznou Josefa Voláka. Právě tyto dresy z projektu Legenda legendám nyní můžete získat do 10. března 2020 v rámci dražby na webu sportovniaukce.cz
VSTUP DO AUKCE ZE ZÁPASU VSETÍN VS. PIRÁTI

Jednalo se o druhý ročník charitativního projektu, který prostřednictvím Nadačního fondu Ivana Hlinky pomůže bývalým hráčům nebo dalším hokejovým činovníkům, pokud se oni nebo jejich rodiny dostanou do tíživé sociální situace.

K dispozici je 28 chomutovských dresů, které jsou v drtivé většině opatřeny jmenovkou hráče i jeho podpisem. Pouze jeden jediný trikot nemá na zádech žádné jméno, což může být rovněž cenný suvenýr. První ročník vynesl téměř dva miliony korun, nyní běží aukce druhého pokračování.

Postupně se rozběhly nebo rozběhnou aukce ze všech zápasů, která se v rámci projektu Legenda legendám odehrály, takže si na webu www.sportovniaukce.cz můžete najít i dresy z ostatních střetnutí Chance ligy nebo z bitev mezi tuzemskou elitou.

Dražba dresů ze souboje Pirátů s Valachy skončí v úterý 10. března v 17 hodin a platí pro ni stejná pravidla jako v případě ryze klubových aukcí. Jestliže někdo přihodí v 16:55:01, prodlouží uzávěrku daného dresu o jednu vteřinu. Každý další příhoz na stejný dres pak prodlouží uzávěrku znovu o pět minut.

TOP foto: Martin Vojtěch Víta (www.hc-vsetin.cz)