Aktuální zprávy

Prohlášení Pirátů Chomutov ke článku v deníku Sport

Napsal 01.08.2017 Klub
C h o m u t o v - V úterý 1. srpna zveřejnil deník Sport dvoustranu, na níž řeší výpověď Michala Vondrky ze smlouvy s Piráty Chomutov. Majitelé a vedení klubu jsou si vědomi choulostivosti celé situace, proto intenzivně pracují na jejím vyřešení, jak ostatně vyplývá z níže uvedeného prohlášení klubu.

„Majitelé a vedení klubu jsou si vědomi problému, který vznikl, nicméně je na místě podotknout, že hráči mají po termínu splatnosti pouze jeden výplatní termín a nikoliv tři, jak by mohlo ze zveřejněných informací vyplývat. Celý roční plat totiž dostávají v deseti výplatních termínech. Je také pravdou, že Michal Vondrka poslal výpověď ze smlouvy, ale klub má na tento krok i celý případ odlišný pohled a zatím nechce jakkoliv předjímat rozhodnutí nezávislé smírčí komise, jejíž verdikt bude respektovat.

Klub má zájem, aby Michal Vondrka i nadále v týmu pokračoval a dodržel poslední rok tříleté smlouvy. Nejen proto majitelé intenzivně pracují na vyřešení této choulostivé a nepříjemné situace tak, aby klub v co nejkratší době uhradil všechny závazky a hráči i trenéři měli klid na přípravu před novým ročníkem Tipsport extraligy.“

×
Dnes v 12:00 | Jun.
Piráti Chomutov
HC Litvínov