Aktuální zprávy

Prohlášení Pirátů Chomutov k vyjádření manažera Jablonce nad Nisou

Napsal 09.07.2020 Klub
C h o m u t o v - Dne 9. července 2020 převzal server hokej.cz vyjádření generálního manažera klubu HC Vlci Jablonec nad Nisou Davida Bartela, který na klubovém webu oznámil, že byl kontaktován zástupci chomutovského hokeje ohledně možné výměny soutěží. Piráti Chomutov se proti této formulaci důrazně ohrazují, jelikož se nezakládá na pravdě, jak vyplývá z níže uvedeného prohlášení.

„Možnost, že by někdo z výkonného výboru zapsaného spolku kontaktoval vedení jabloneckého klubu, jednoznačně popíráme. Nic takového se nestalo. Jak už jsme dříve avizovali, jediný kontakt ohledně možné výměny soutěží proběhl se Znojmem. S žádným jiným klubem nikdo z oficiálních představitelů klubu nejednal ani náznakem.

I nadále platí pouze dvě možnosti, které jsme deklarovali na začátku července – teda Chance liga nebo krajská liga. V tuto chvíli běží jednání s novým investorem, hráči a hráčskou asociací, na jejichž konci bude oddlužení klubu vůči hokejovým subjektům a tím pádem možnost nadále pokračovat v Chance lize, nebo v případě nedohody působení v krajské lize Ústeckého kraje.“