Aktuální zprávy

Prodej vstupenek zajistí Ticketstream. Permanentkáři si své karty musí vyměnit

12.09.2011 Tisková zpráva
C h o m u t o v - Celou letní přípravu se chomutovský klub potýkal s problémy s pokladním a turniketovým systémem. Ve středu se ukáže zda-li jsou útrapy u konce. Na prodeji vstupenek se bude podílet externí ticketingová společnost Ticketstream. „Udělali jsme a stále ještě děláme všechno pro to, aby se systém od středy naprosto standardně rozjel a ve zbytku sezóny bylo vše v pořádku,” říká marketingový ředitel klubu David Dinda.

Prodej vstupenek bude zajišťovat Ticketstream

Samotný mechanismus prodeje bude zajišťovat firma, kterou si najal hokejový klub. Ticketingová společnost Ticketstream dostala za úkol technicky zajistit prodej jednotlivých vstupenek a současně také řešit systém internetového prodeje a internetových rezervací. „Neznamená to však, že by Ticketstream zajišťoval kompletní prodejní a turniketový systém. Právě v té turniketové části bude muset kooperovat s původním dodavatelem. Turnikety a technická infrastruktura zůstávají původní,” vysvětluje David Dinda.

Permanentkáři si musí vyzvednout nové karty

Vzhledem k tomu, že systém nyní zpracovává čárové kódy společnosti Ticketstream, je nutné, aby došlo k nové výměně permanentních vstupenek. „Bohužel ty staré karty mají čárový kód, který nebude turnikety akceptován. Proto je nutné si karty znovu, snad naposledy, vyměnit,” říká trpce šéf marketingové sekce klubu a jedním dechem dodává: „Velice se našim fanouškům omlouváme.” Nová permanentka vypadá graficky téměř totožně jako ta původní. V části, kde se dotiskávají údaje o sektoru, řadě a sedadle však naleznete logo společnosti Ticketstream. Jedině tyto karty budou platné a jedině tyto karty budou akceptovány turniketem.

Kdy a kde si kartu nebo voucher vyměnit

Původní permanentky případně vouchery je možné vyměnit za platné permanentní vstupenky již od úterý 13. září. Výměna bude probíhat na tradičním místě, ve fanshopu. V úterý 13. září od 15.00 do 18.00 hodin. Ve středu 14. září pak od 14.00 hodin až do skončení utkání. Výměna bude možná i v dalších dnech. Ty budou upřesněny v sekci aktualit.

ÚTERÝ 13.9. 15:00 - 18:00 hodin
STŘEDA 14.9. 14:00 - cca 20:00 hodin

Prodej nových permanentních vstupenek

Zda-li již v úterý odpoledne bude možné zakoupit nové permanentní vstupenky ještě není jasné. „Uděláme pro to všechno, ale zaručit to neumím. Potřebujeme v první řadě odbavit všechny fanoušky, kteří již sezónní vstupenky uhradili.” Pokud to bude možné, bude klub fanoušky informovat v průběhu úterního dne na tomto webu.