Aktuální zprávy

Přijďte v sobotu na Technodays do divadla! Můžete získat podpisy Pirátů

Napsal 20.04.2017 Klub
C h o m u t o v - Už popáté se v chomutovském divadle koná akce Technodays, na níž se během tří dnů prezentují firmy s technickými obory a řemesly. Letos přehlídka probíhá od čtvrtka 20. dubna do soboty 22. dubna a právě poslední den zpestří autogramiáda Pirátů Chomutov, jejichž hráči se budou podepisovat od 14 hodin.

Klubová sezóna skončila Pirátům před necelými dvěma týdny a už nyní mají fanoušci svěřenců Vladimíra Růžičky možnost potkat některé ze svých hrdinů. V sobotu 22. dubna od 14 hodin se v rámci Technodays budou podepisovat Jakub Lauko, Lukáš Chalupa a Roman Chlouba.

V chomutovském divadle se po tři dny bude prezentovat třiadvacet firem, bude možné získat i přímé pracovní nabídky. Žáci základních škol si budou moci prohlédnout také prezentace středních škol z okresu nebo Vysoké školy chemicko-technologické z Prahy.

V sobotu 22. dubna pak bude celá akce otevřena široké veřejnosti a to od 9:30 do 16 hodin. Zhruba dvě hodiny před ukončením akce začne autogramiáda Pirátů Chomutov, jíž se zúčastní již zmíněná trojice hráčů.

Budete tak mít jedinečnou příležitost získat unikátní podpisové karty nejmladšího střelce v historii chomutovského A-týmu Jakuba Lauka, jenž se v seniorském zápase prosadil premiérově v době, kdy mu bylo 16 let, sedm měsíců a 21 dnů.

Podepisovat se bude také zadák Lukáš Chalupa, jenž se v průběhu Generali play-off posunul do první obranné dvojice po bok Jana Rutty. Posledním z tria potom bude útočník Roman Chlouba, který je chomutovským odchovancem a v minulosti prošel mládežnickými reprezentacemi.

V chomutovském divadle se tedy máte nač těšit. Neváhejte, dorazte si prohlédnout prezentace firem a získat autogramy Pirátů. Těšíme se na vás i s Picaroonem, který bude bavit ty nejmenší.