Aktuální zprávy

Přijďte v pátek do SD ARÉNY! Pomůžete dobré věci a malé Magdalence

Napsal 09.11.2017 Klub
C h o m u t o v - Pamatujete doby, kdy chomutovský dres přetahovala přes hlavu jména jako Jíra, Boušek, Jeslínek, nebo Šíp? Chtěli byste si připomenout umění těchto hráčů a ještě pomoct dobré věci? Jedinečnou příležitost máte v pátek 10. listopadu přímo v SD ARÉNĚ. V 17 hodin bude vhozeno úvodní buly benefičního utkání, které má pomoci v těžké životní situace malé Magdalence a její mamince. Vy však dorazte dřív, neboť program startuje už v 16 hodin a 30 minut. Vstupné je dobrovolné a celé bude společně s dalším výtěžkem z utkání věnováno právě malé Magdalence.

Na jedné straně již zmíněná jména, která budou ze střídačky koučovat mistr světa v thaiboxu Jiří Žák, šéf florbalového oddílu Martin Bocian, dlouholetý vedoucí chomutovského A-týmu Martin Pašek a někdejší masér „áčka“ Dušen Prokeš, jehož vnuk se nedávno blýskl hattrickem v ELIOD extralize mladšího dorostu.

A proti nim sestava, kterou dal dohromady zatím nejslavnější odchovanec kadaňského hokeje a vítěz Stanleyova poháru 1990 Petr Klíma, jenž se před časem vrátil ze zámoří domů. Také v jeho týmu se objeví řada v Chomutově dobře známých jmen – dlouholetá stálice defenzivy Jakub Trefný, někdejší kapitán Zdeněk Skořepa, Angel Krstev, Jiří Gombár a řada dalších.

Benefiční utkání zkrátka podpoří řada sportovních osobností Chomutovska. Jednu z pozvánek natočila také plavkyně Simona Baumrtová, na lavičce týmu Petra Klímy bude stát šéftrenér mládeže basketbalových Levhartů Petr Drobný. Nechybí ani zástupci zápasu, ať už přímo na ledě nebo na střídačkách.

Hokejovou výstroj obléknou také fotbalista Patrik Gedeon, jenž stále vybíhá na zelený pažit v chomutovském dresu, nebo kondiční trenér Pirátů Petr Švehla. Duel bude mít některá speciální pravidla, ale ta se dozvíte jedině přímo na stadionu. Připravený je také bohatý mimohokejový program.

Zkrátka všichni sportovci Chomutovska spojili síly, aby pomohli malé Magdalence, jejíž životní příběh předkládá reportáž, kterou naleznete pod tímto textem. Přijďte i vy podpořit snahu řady osobností a pomozte malé Magdalence.