Aktuální zprávy

Podpořte florbalisty v bitvách s Kanadou! Můžete získat podpisy obou zámořských Pirátů

Napsal 26.11.2018 Klub
C h o m u t o v - V únoru 2018 hostila chomutovská Městská sportovní hala poprvé v historii reprezentační florbalové zápasy, když česká devatenáctka třikrát vyzvala stejně staré Švýcary. Nyní se fanoušci kvalitního florbalu mohou těšit na další zajímavá klání. V rámci přípravy před pražským světovým šampionátem totiž pod vrcholky Krušných hor dorazí výběr Kanady a ve středu 28. listopadu u toho budou také obránce Brett Flemming a brankář Justin Peters.

Florbalisté Kanady se chystají na vrchol letošní sezóny, během nějž se ve skupině D střetnou se Slovenskem, Singapurem a s Japonskem. Krátce před vypuknutím turnaje se ve středu 28. a ve čtvrtek 29. listopadu vždy od 18 hodin představí proti chomutovským florbalistům.

Středeční souboj navíc okoření přítomnost obou kanadských členů pirátského kádru. Obránce Brett Flemming a brankář Justin Peters vhodí úvodní čestné buly, navíc budou během přestávky mezi úvodní a prostřední třetinou rozdávat autogramy.

Ještě nemáte vstupenku a chtěli byste kvalitní florbal spojit se získáním podpisu brankářské jedničky Pirátů nebo ofenzivně laděného zadáka? Nemusíte smutnit. V předprodeji sice všechny vstupenky zmizely, dalších 400 však půjde do prodeje v den utkání na pokladně Městské sportovní haly, která se otevře hodinu před startem duelu – tedy v 17 hodin.

×
Dnes v 12:00 | Jun.
Piráti Chomutov
HC Dynamo Pardubice
×
Dnes v 17:00 | Muži
SK Kadaň
Piráti Chomutov