Po třech týdnech opět na domácím ledě! Piráti přivítají Tygry z Klášterce

Napsal 11.12.2021 Michal Novotný
C h o m u t o v – V neděli 12. prosince se po delší době Piráti opět představí v ROCKNET ARÉNĚ. V 16:00 bude zahájen zápas domácích s okresním rivalem z Klášterce nad Ohří. Budou Chomutovští pokračovat v ligové dominanci? Přijďte se přesvědčit na vlastní oči!

Pokladna 1 14:30. | Předprodej. | Potvrzená bezinfekčnost. | FFP2. | »

Klášterec hraje po třech týdnech

Tygři absolvovali poslední soutěžní zápas 20. listopadu. Po delší pauze přijedou právě do Chomutova, neboť u žádného z odložených utkání zatím nemají stanoven náhradní termín.

Ve svém středu mají hokejisté z lázeňského města Lukáše Tenkače, který drží v kanadském bodování soutěže průměr přes dva body na zápas. Bez pouhých třiceti minut odchytal celou porci zápasů Jiří Tichý.

brankářobránceútočník
Jiří Tichý

Ondřej Blažek

Lukáš Tenkač

569  odch. minut, 6,43 G/Z3 (2+1)17 (8+9)

Chomutov si v posledním vzájemném měření sil z Klášterce odvezl výhru 10:4

Na užším kluzišti Piráty nečekal jednoduchý zápas a až do závěrečné třetiny domácí drželi s pirátskou družinou krok. Teprve v posledním dějství Chomutov svého soupeře definitivně zlomil a pěti brankami v řadě stanovil konečné skóre 4:10. V zápase si obránce Kamil Charousek připsal už druhý hattrick sezóny.

Klášterec – Chomutov 4:10 (1:2, 3:3, 0:5)

Branky a nahrávky: 10. Videv (Tenkač), 24. Blažek (Vlastník), 35. Haluška (Tenkač), 36. Kulich (Prokeš) – 1. Rindoš (Kůs, Chlouba), 8. Charousek (Kůs), 25. Řezníček (Hartman), 29. Chrpa (Mála, Huňady), 36. Jaroš (Freiberg), 41. Chlouba (Rindoš, Bártek), 43. Charousek (Kůs), 52. Charousek (Chlouba, Kůs), 55. Mála (Chrpa, Huňady), 55. Jaroš (Řezníček, Kostourek).
Vyloučení: 4:6. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Střely na branku: 34:54.

Klášterec
1. místo (33 bodů)pozice4. místo (12 bodů)
147:34skóre58:70
11-0-0-0bilance4-0-0-6

Poslední odehrané zápasy obou soupeřů – Chomutov venku přehrál Kadaň, Tygři padli se Slovanem

V relativně poklidném tempu si Piráti došli pro zasloužené vítězství na ledě Kadaně v poměru 9:2. Po jednoznačné první třetině, kterou hosté vyhráli 4:0, bylo více méně o tom, že si Chomutovští odvezou všechny body, rozhodnuto. I bez svých nejproduktivnějších hráčů, kteří vypomáhají v druholigovém Děčíně, tak dokráčeli k dalšímu vysokému vítězství.

Klášterec se do poloviny zápasu přetahoval s hosty z Loun o vedení. Pak ale Slovan na přelomu druhé a třetí třetiny vstřelil tři branky za sebou a vítězství si už zkušeně pohlídal. Gól domácích v poslední vteřině zápasu znamenal již jen kosmetickou změnu skóre. Konečný výsledek byl pak 7:5 pro Louny.

Kadaň – Chomutov 2:9 (0:4, 1:4, 1:1)
Branky: 27. Macháček (Krpenský), 58. Macháček (Kovár, Spudich) – 8. Huňady (Freiberg), 9. Josef Rindoš (Jíra, Kůs), 11. Mežnar (Jaroš), 14. Freiberg, 23. Kuncl (Huňady), 26. Kuncl (D. Šilar), 31. Josef Rindoš (Freiberg, Bártek), 37. D. Šilar (Mežnar), 57. Jaroš (Huňady, Mežnar).
Vyloučení: 5:6. Využití: 1:2. V oslabení: 0:1 Střely na branku: 30:61.

Sestava Pirátů: Hanuljak – Kuncl, Ferbas, Klapka, Novák, Petrásek, Bártek – Jíra, Šarlinger, Huňady, Freiberg, Kůs, Josef Rindoš, Mežnar, D. Šilar, F. Döring – Jan Rindoš, Jaroš.

Klášterec – Louny 5:7 (0:1, 3:3, 2:3)

Branky: 21. Hanka, 27. Bečka (Blažek, Hanka), 35. Tenkač (Procházka), 56. Bečka (Koblitz, Bárta), 60. Bečka (Tenkač) – 13. Veselý (Szakal), 33. Szakal (Kolčava), 39. Šafařík (Kolčava), 40. Kašpar (Szakal), 45. Szakal (Šedivý, Šafařík), 57. Hynek (Dittrich, Šafařík), 59. Tarant (Dittrich, Hynek)
Vyloučení: 8:7.  Využití: 1:0. V oslabení: 0:2.