Videoreportáže

„Po dvou třetinách jsem si řekli, že buď dostaneme desítku nebo to otočíme,“ pronesl Lukáš Pulpán

Napsal 27.09.2013 Libor Kult, Roman Jüngling
C h o m u t o v - Piráti hostili v šestém kole Tipsport extraligy na ledě domovské SD ARÉNY pražskou Slavii a víc než tři tisíce diváků viděli utkání plné nej. Chomutov vůbec poprvé od loňského návratu mezi tuzemskou elitu proti pražskému soupeři bodoval, v jediném střetnutí mu nasázel třikrát víc gólů než za celý předešlý ročník. Také letos Slavia inkasovala v prvních pěti kolech čtyřikrát, což Piráti stihli za třetí třetinu. Celkem šest vstřelených gólů představuje dobrou vizitku proti sokovi, který udržel na uzdě například ofenzivu Pardubic, Vítkovic či Komety. Vyrovnání na 6:6 zařídil v přesilovce podpořené hrou bez brankáře Lukáš Pulpán.