Aktuální zprávy

Plakáty jdou do prodeje, k dispozici bude i podepsaná limitovaná edice

Napsal 09.04.2021 Klub
C h o m u t o v - Přestože Piráti mají za sebou nejkratší sezónu v historii klubu, během níž stihl A-tým jen dva mistrovské zápasy, zvládla družina kouče Petra Martínka při dodržení vládních opatření týmové focení, z něhož vzešel tradiční plakát. Ten si fanoušci budou moci koupit v pondělí 12. dubna prostřednictvím okénka v pokladně 2 ROCKNET ARÉNY a to v klasické i podepsané verzi.

Pokud vlastníte permanentní vstupenku na sezónu 2020/2021 a rozhodli jste se nepožadovat vrácení poměrné částky, má pro vás klub první poděkování. Pokud předložíte plastovou kartu, dostanete plakát zdarma. Pokud jste si ji ještě nevyzvedli, můžete tak učinit právě v pondělí 12. dubna od 13 do 17 hodin.

Všichni ostatní si mohou plakát koupit za 70 korun v klasické verzi, limitovaná podepsaná edice bude k mání za 100 korun. Zároveň bude možné zakoupit v okénku pokladny 2 rovněž pirátské roušky za 220 korun, minidres za 169 korun a plyšovou postavičku maskota Picaroona za 899 korun. Klub upozorňuje, že bude možná platba pouze hotově.