Aktuální zprávy

Pirátský e-shop je zpět! Oblékněte sebe, rodinu i známé do červené

Napsal 16.11.2020 Klub
C h o m u t o v - Dlouhé čekání je u konce. Vy, fanoušci Pirátů, můžete znovu nakupovat předměty s klubovou tématikou, neboť se opět rozjel pirátský e-shop, kde naleznete i novinky spojené se sezónou 2020/2021. Pokud chcete pro sebe nebo své blízké vánoční dárek s hokejovou tématikou, neváhejte a objednávejte!

OBJEDNÁVEJTE V PIRÁTSKÉM E-SHOPU

Vzhledem ke změnám, které potkaly klub mezi dvěma sezónami, nebylo možné nějakou dobu kupovat ani objednávat předměty s pirátskou tématikou. Tato doba je nyní u konce a příznivci chomutovského hokeje mohou nyní opět nakupovat na e-shopu. „Někteří všímaví fanoušci objevili e-shop o den dřív, než jsme plánovali, jelikož si s námi trochu pohrál Facebook, který zveřejnil položky e-shopu hned namísto dosavadního prodlení den nebo dva,“ vysvětluje klubový mluvčí Libor Kult, proč se možnost nákupu objevila bez oficiálního oznámení.

„Ten, kdo si cokoliv objednal nyní v listopadu, se nemusí bát. Vyřídíme všechny objednávky včetně těch, které dorazily před oficiálním oznámením opětovného zprovoznění e-shopu,“ pokračuje šéf klubové komunikace. Jinak je tomu s objednávkami z předchozích měsíců. „Bohužel už nemáme k nevyřízeným objednávkám zadaným do konce října přístup, neboť byly zadávány v e-shopu, který provozovala akciová společnost. Nový e-shop už funguje pod zapsaným spolkem, proto bychom dotyčné chtěli požádat, aby objednávku učinili znovu, pokud máme jimi vybrané předměty v nabídce,“ omlouvá se Libor Kult za komplikace.

Nyní vše poběží jako v minulosti, takže fanoušci mohou vybírat speciální oblečení od Sweep sport, ale naleznou také nové suvenýry symbolizující aktuální ročník. Ty jsou v červeném provedení, což je barva, k níž se klub po čase vrátil. V nabídce samozřejmě nechybí dresy či šály, k mání jsou však také například roušky nebo nové kšiltovky. „Budeme se snažit reagovat na poptávku a v rámci možností přidávat i nové produkty například s tématikou programu Patriot,“ uvádí za klub člověk zodpovědný za PR.

Každého jistě bude zajímat, zda stihne dárek pro sebe nebo někoho z blízkých zabalit pod vánoční stromeček. Pokud dojde k objednání předmětu, jenž nebude skladem, do 30. listopadu 2020, klub garantuje jeho dodání do Vánoc. Všichni příznivci tak mají zhruba dva týdny, aby si nadělili krásný vánoční dárek.

Neméně důležitou informací pak je, jak se objednané zboží k fanouškům dostane. E-shop nabízí dvě možnosti – osobní odběr nebo zaslání poštou. „Kdo si bude chtít zboží vyzvednout osobně, bude mít od 19. listopadu možnost každý čtvrtek mezi 17. a 19. hodinou u výdejního okénka kamenného fanshopu v ROCKNET ARÉNĚ,“ líčí Libor Kult s upozorněním, že přístup do fanshopu a nákup přímo v něm nebude do odvolání platných vládních opatření proti šíření koronaviru možný. Pokud bude objednávka zasílána poštou, bude platba vyšší o poplatek za dobírku.