Piráti se v dohrávce postaví partnerské Kadani. Posunou se na první příčku?

Napsal 05.10.2014 Michal Luxa
C h o m u t o v - V pondělí 6. října čeká chomutovské Piráty dohrávka prvního kola v Kadani. Oba celky se dobře znají, vždyť spousta hráčů obehrála přípravné zápasy za Chomutov. Svěřenci Břetislava Kopřivy budou chtít získat důležité tři body. Naopak hráči Kadaně se budou chtít jistě předvést a dokázat, že patří do kádru Pirátů. Jak celý zápas dopadne začneme odtajňovat v pondělí od 17:30.

SK Kadaň

Sportovní klub figuruje v právě probíhajícím ročníku na šesté pozici prvoligové tabulky se ziskem sedmnácti bodů, což je pouze o jeden méně, než mají Piráti. V Kadani musejí být fanoušci s dosavadním průběhem spokojeni.

poř. tým Z V VP PP P skóre B
4. Chomutov 9 5 1 1 2 26:18 18
6. Kadaň 9 5 0 2 2 27:25 17

SK Kadaň - SK Horácká Slavia Třebíč 2:1 (0:0, 2:1, 0:0)

Diváci čekali na první branku až do šestadvacáté minuty, kdy se prosadil hostující TOMÁŠ VONDRÁČEK. Ve čtyřiatřicáté minutě bylo srovnáno, když střelu Hammerbauera dorazil do branky JIŘÍ CHAROUSEK. Na konci druhé třetiny otočil stav utkání MAREK RAČUK, který střelou pod břevno nedal Čiliakovi šanci. Výborné utkání odchytal Jan Strmeň, jenž dopomohl Kadani k výhře nad lídrem tabulky.

Sestava Kadaně: Strmeň – Mazanec, Opalek, Trefný, Stehlík, Mrázek, Tejnor, Szathmáry – Ton, Charousek, Račuk – L. Novák, Chlouba, J. Novák – Hammerbauer, Berlev, Kadlec – Chrpa, Hejcman, Škop.

Statistické okénko

SK Kadaň - Piráti Chomutov
Karel Ton (2+8)Nejproduktivnější hráč Antonín Dušek (3+5)
Roman Chlouba – 4 góly Nejlepší střelec A. Dušek, B. McGregor, M. Hovorka - 3 góly
Karel Ton – 8 asistencíNejlepší nahrávač Antonín Dušek, Vladimír Růžička - 5 asistencí
Aleš Pavlas (0+4)Neproduktivnější obránceJiří Drtina (1+4)
Jakub Stehlík – 14 trestných minutNejtrestanější hráč Vladimír Růžička – 12 trestných minut

Kadaň dala v devíti utkáních o jednu branku více než Piráti, ale inkasovala o sedm gólů více než její partnerský tým.

O zápase ...

Piráti se v případě výhry v základní hrací době mohou posunout na první pozici tabulky, ale hráči Kadaně budou chtít dokázat, že mají na to nastupovat za Piráty. Jak duel dopadne začneme odtajňovat v pondělí 6. října od 17:30. Pokud se nechystáte přímo do ochozů kadaňského zimního stadionu, ,ůžete zápas sedovat na portálu www.onlajny.com.