Aktuální zprávy

Piráti se v Bílině nepředstaví, Draci museli zápas zrušit

Napsal 14.09.2020 Klub
C h o m u t o v - Po skončení karantény se mělo jednat o generálku A-týmu před vstupem do bojů v krajské lize, jenže svěřenci trenéra Petra Martínka vyjedou až k mistrovskému střetnutí. Poslední plánovaný přípravný duel v Bílině byl v pondělí 14. září soupeřem zrušen.

Piráti zatím v přípravě odehráli dvě utkání. Nejprve padli v Mělníku, následně doma zdolali druholigový Cheb. Odvetu se Stadionem i domácí souboj s Chemnitzem odvolali Chomutovští, zbývající přípravné klání odpískal další soupeř ze třetí nejvyšší soutěže.

V pondělí přišla na klub zpráva z Bíliny, že úterní utkání nemůže být odehráno. „Do určité míry to komplikace je, ale odehrajeme modelové utkání s juniory, kteří také začínají trénovat v plné sestavě,“ konstatuje hlavní kouč Petr Martínek.

Družinu někdejšího extraligového obránce tak fanoušci uvidí v akci až v sobotu 19. září, kdy od 15 hodin a 30 minut vstoupí do krajské ligy na půdě nedaleké Kadaně. Na malou halu ROCKNET ARÉNY, kde se uskuteční modelové utkání, však nebude divákům umožněn vstup z důvodu nemožnosti dodržení platných opatření proti šíření koronaviru. Doma se bílomodří představí o týden později v neděli 27. září od 16 hodin a 30 minut s Lovosicemi.

×
Dnes v 17:30 | Jun.
HC Kometa Brno
Piráti Chomutov