Aktuální zprávy

Piráti mají nového šéfa, Stanislav Mikšovic se vrací na pozici výkonného ředitele

03.05.2018 Tisková zpráva
C h o m u t o v - Znovu po roce dochází ke změně ve vrcholném managementu Pirátů. Karel Adamík končí po vzájemné dohodě v roli generálního ředitele klubu, který od nynějška povede z pozice výkonného ředitele Stanislav Mikšovic, jenž řídil chomutovský hokej na stejné pozici už během ročníku 2015/2016. „Naše diskuze s Karlem Adamíkem dospěly do bodu, kdy jsme se shodli, že bude pro obě strany nejlepší, když Karel v klubu skončí. Nerozcházíme se ve zlém, přestože jsme oba měli o vzájemné spolupráci trochu jiné představy,“ vysvětluje statutární ředitel klubu Jaroslav Veverka.

„Karel vedl klub v nelehkém období, kterým ho provedl v rámci možností se ctí, za což mu patří poděkování,“ pokračuje nejvyšší představitel chomutovského klubu. „Zároveň jsme se rozhodli upravit strukturu vedení, takže nově bude mít klub výkonného ředitele,“ uvádí statutární ředitel.

Karel Adamík opouští klub po necelém roce a také on hovoří o rozvázání spolupráce s chladnou hlavou a jasnou myslí. „Všechno proběhlo v klidu a bez nějakých výraznějších emocí. Domluvili jsme se, že pro obě strany bude lepší, když smlouvu ukončíme. Tento krok de facto vyplynul z našich společných debat,“ přibližuje nyní už bývalý generální ředitel Pirátů.

Novým čelným představitelem Pirátů se tedy stává Stanislav Mikšovic. „Standa zná místní prostředí a klub už řídil,“ vysvětluje Jaroslav Veverka volbu majitelů a připomíná zkušenosti nové šéfa. Ten si před sebe staví jasný úkol. „S celým týmem kolem sebe chci intenzivně pracovat na ekonomické stabilizaci klubu, abychom se všichni mohli soustředit na svou práci,“ uvádí samotný Stanislav Mikšovic.

×
Odehrané v 12:00 |
HC Slavia Praha
Piráti Chomutov
×
Odehrané v 12:00 |
HC Litvínov
Piráti Chomutov