Mladežnický hokej

Piráti chystají kempy pro rozvoj individuálních dovedností. Přihlaste malé hokejisty!

Napsal 05.04.2018 Klub
C h o m u t o v - Máta doma špunta, který hraje hokej a chcete ho dostat na led i mezi sezónami? Přichází ideální příležitost. Piráti Chomutov uspořádají čtyři krátké kempy zaměřené na individuální dovednosti hokejistů. Hlavním garantem je Bedřich Pastyřík, který v končící sezóně vedl pirátský mladší dorost, jenž došel až těsně před brány závěrečného turnaje o mistra.

Vše vypukne v polovině května, kdy jsou na programu dva čtyřdenní kempy. V červnu pak proběhnou dva třídenní kempy. Jako červená niť se náplní line práce na zakončení a střelbě, nechybí ani rozvoj bruslařských dovedností, techniky hole, přihrávek nebo soubojů jeden na jednoho. To vše pod vedením zkušených trenérů.

Kromě hokeje se malí hokejisté mohou zlepšit také v angličtině, protože kempy jsou mezinárodní a vzhledem ke kontaktům Bedřicha Pastyříka v Německu, Rakousku a Švýcarsku dorazí hráči také z těchto zemí. Ale nemusíte se bát, tréninky budou probíhat v češtině.

Děti budou mít zajištěn celodenní program na ledě i mimo něj včetně stravování. Ubytování si účastníci musí zajistit sami, ale nabídka v okolí Pirátské arény je dostatečně pestrá. Všechny potřebné informace včetně ceny, přihlášek či kontaktů najdete na webu www.skills4hockey.eu.

Termíny a zaměření kempů:

Kemp 1 (Bruslení, technika hole a zakončení) 19. – 22. května
Kemp 2 (Powerskating, přihrávky a zakončení) 26. – 29. května
Kemp 3 (Powerskating, bruslení a zakončení) 8. – 10. června
Kemp 4 (Souboje 1x1, bruslení a zakončení) 15. – 17. června

×
Dnes v 17:30 | Muži
Piráti Chomutov
HC Sparta Praha