Aktuální zprávy

Permanentní vstupenky online už jen ve čtvrtek, od pátku předprodej na Lovosice

Napsal 15.09.2021 Klub
C h o m u t o v - Čas, kdy bude možné koupit si permanentní vstupenku na sezónu 2021/2022 z pohodlí domova se nezadržitelně chýlí ke konci. Online prodej skončí ve čtvrtek 16. září, o den později se rozběhne předprodej jednorázových vstupenek na domácí start krajské ligy.

Středa 15. září byla posledním dnem, kdy bylo možné zakoupit permanentní vstupenku osobně ve fanshopu, který byl pro tyto účely pravidelně k dispozici od začátku srpna. Ve čtvrtek 16. září v 18 hodin skončí také online prodej permanentních vstupenek.

Po tomto datu bude možné si zakoupit permanentní vstupenku už pouze po předchozí telefonické dohodě na čísle 607 232 986 v kancelářích klubu. I přes určitá omezení spojená s vládními opatřeními proti šíření onemocnění COVID-19 se počet prodaných permanentních vstupenek ve srovnání s předchozím ročníkem nesnížil.

„Velice nás těší, že nám fanoušci zachovávají přízeň a to i v konkurenci extraligových zápasů Kladna,“ děkuji na dálku Libor Kult. „Například druhá nejvyšší soutěž má za sebou dvě kola a jen na dvou stadionech přišlo více diváků než na náš poslední přípravný duel,“ doplňuje tiskový mluvčí s vědomím, že ve Vsetíně by hranice 1075 fanoušků velice pravděpodobně rovněž padla, ale bitva Valachů s kadaňskými Trhači byla odložena.

Krajská liga startuje pro Piráty v neděli 18. září od 18 hodin soubojem s Lovosicemi a před ním budou mít majitelé permanentních vstupenek ještě možnost vyměnit si vouchery za plastové karty. „Pro tyto účely znovu vyhradíme pokladnu dva u fanshopu, která se otevře v 16 hodin a 30 minut stejně jako pokladny jedna i tři, kde bude probíhat prodej jednorázových vstupenek,“ uvádí šéf klubové komunikace.

Kdo si permanentní vstupenku nezakoupil, chce navštěvovat zápasy družiny kouče Martínka a rád by se vyhnul frontám u pokladen ROCKNET ARÉNY může využít online předprodej. Ten odstartuje v pátek 17. září v 10 hodin a zatím bude možné zakoupit vstupenky na duel s Lovosicemi. „Rádi bychom spustili předprodej na všechna domácí utkání, ale situace se může vyvíjet všelijak, takže jsme zatím opatrní a zatím bude předprodej probíhat vždy jen na nejbližší zápas,“ uzavírá Libor Kult.