Aktuální zprávy

Patrioti, tyhle dresy jsou celé jen vaše! Piráti vyjedou do přípravy se jmény podporovatelů

Napsal 20.07.2021 Klub
C h o m u t o v - Před časem klub naznačil, že po dlouhých devíti letech vyrazí A-tým do přípravných duelů s novými dresy. Nyní už je napínání konec. Svěřenci Petra Martínka obléknou v kláních před startem krajské ligy atypicky šedivé dresy, jež jsou poděkováním všem, kteří přispěli na transparentní účet programu Patriot a dokázali, že Chomutov je hokejové město.

„Hledali jsme formu, jak poděkovat všem, kteří především před loňskou sezónou přispěli k tomu, že chomutovský seniorský hokej neskončil úplně. Doposud se jednalo o dílčí poděkování, nové dresy pro přípravu vnímáme jako největší vzkaz směrem k podporovatelům v programu Patriot,“ říká Libor Kult.

„I z toho důvodu nebudou mít hráči na zádech svá jména, ale na všech dresech bude nápis Patrioti,“ doplňuje tiskový mluvčí klubu. Celý design vychází z loga, jež spatřilo světlo světa před rokem a jehož autorem je majitel jedné z chomutovských reklamních agentur Kamil Sopko.

Podstatnou část dresu pak tvoří jména těch, kteří na transparentní účet programu Patriot přispěli. Každý by se měl najít minimálně dvakrát a jistě by chtěl mít takový trikot doma. Pokud patříte do této skupiny, můžete se těšit na dražbu těchto speciálních dresů. Ve fanshopu je totiž nenajdete, takže jedinou příležitostí bude zmíněná aukce, o níž budete včas informováni.

Transparentní účet už v dubnu pomohl zajistit kvalitní společnou přípravu mládeže, v dohledné době klub chystá další uvolnění prostředků, o němž bude dopředu informovat podobně jako v předešlém případě.

×
Dnes v 18:00 | Muži
HC Slovan Ústí nad Labem
Piráti Chomutov