Aktuální zprávy

Od prosince sleva 50 % na nákup permanentních vstupenek

Napsal 01.12.2011 Jakub Novák
C h o m u t o v - První liga má za sebou osmadvacet kol a vedení hokejového klubu Pirátů Chomutov se rozhodlo, že na zbývající část sezóny půjde s cenou permanentních vstupenek dolů. Od prvního prosince tedy pořídíte hokejové zážitky levněji. Udělejte třeba radost svým blízkým k blížícím se Vánocům.

Kdo si od 1. prosince pořídí permanentní vstupenku, zaplatí za ní o půlku méně. Sleva 50 % platí na všechna neobsazená místa zimního stadiónu. Orientační přehled nezabraných míst můžete sledovat na www.ticketstream.cz.

V ceně zakoupené permanentní vstupenky jsou zahrnuty zbývající zápasy základní části 1. hokejové ligy a všechna utkání play – off. Případná baráž v ceně permanentky zahrnuta není, avšak držitelé budou mít přednostní právo na nákup jednorázových vstupenek. Více informací o permanentních vstupenkách zde.

Permanentní vstupenky se prodávají každé úterý a čtvrtek od 15.00 do 17.00 na zimním stadiónu v kanceláři p. Nováka. Při utkáních „A“ mužstva se prodávají pouze jednorázové vstupenky!

Přehled cen permanentních vstupenek

Vstupenky rozdělujeme do těchto cenových kategorií:

I. cenová kategorie jsou sektory: B, C, D, J, K, L
II. cenová kategorie jsou sektory: A, E, I, M, N, O a dvě spodní řady sedadel v sektorech F, G, H
III. cenová kategorie jsou sektory na stání: F, G, H

Kategorie
Sektory
Permanentka
I.
B, C, D, J, K, L
1200 Kč
II.
A, E, I, M, N, O, F, G, H
1050 Kč
III.
stání F, G, H
750 Kč

Schéma arény