Aktuální zprávy

Od čtvrtka poběží předprodej na nejbližší dva domácí zápasy, opatření se nemění

Napsal 29.09.2021 Klub
C h o m u t o v - Piráti mají za sebou v krajské lize duely se soupeři, s nimiž změřili síly už v předchozí předčasně ukončené sezóně. Nyní přichází na řadu souboje s týmy, se kterými svěřenci Petra Martínka ještě nehráli a které fanoušci v akci ještě neviděli. Ve čtvrtek 30. září v 10 hodin odstartuje online předprodej na domácí bitvy s Kláštercem nad Ohří a dosud neporaženými Louny.
PŘEDPRODEJ NA KLÁŠTEREC I LOUNY BUDE PROBÍHAT ZDE

Ve třetím kole krajské ligy přivítají Piráti na ledě ROCKNET ARÉNY v neděli 3. října od 16 hodin Tygry z Klášterce nad Ohří, o týden později v neděli 10. října přijede lounský Slovan. I tento duel odstartuje v 16 hodin.

„Jsme si vědomi, že jsme při spuštění předchozího předprodeje avizovali, že bude možné koupit vstupenku vždy jen na nejbližší utkání, ale tentokrát hrajeme dvakrát za sebou před našimi skvělými fanoušky a věříme, že protiepidemiologická opatření se výrazněji nezmění,“ vysvětluje Libor Kult, proč poběží online předprodej na dvě střetnutí s tím, že klub bude na případné změny vládních nařízení reagovat operativně.

 Vstupenky na obě utkání bude možné zakoupit rovněž na pokladnách ROCKNET ARÉNY v den utkání od 14 hodin a 30 minut, ovšem nákup z pohodlí domova je o poznání komfortnější, pokud už nyní víte, že na jeden ze zmíněných zápasů dorazíte. Za účelem prodeje vstupenek budou otevřeny pokladny 1 (ze strany od kina Svět) a 3 (ze strany od atletického areálu).

„Vzhledem k tomu, že ne všichni majitelé permanentních vstupenek si vyměnili vouchery za plastové karty, bude tato možnost ještě před zápasy s Kláštercem i Louny,“ avizuje tiskový mluvčí klub s tím, že pokladna 2, kde bude výměna probíhat, se pokaždé otevře rovněž ve 14 hodin a 30 minut.

Permanentní vstupenky je stále možné kupovat, ale už pouze po předchozí telefonické domluvě na čísle 607 232 986 v kancelářích klubu. Stejně tak i nadále platí nutnost prokázat při vstupu do ROCKNET ARÉNY bezinfekčnost dle platných vládních nařízení proti šíření onemocnění COVID-19.

Při návštěvě do 3000 diváků lze bezinfekčnost prokázat jedním z testů, přičemž ten antigenní nesmí být starší než 72 hodin a PCR nesmí být starší než sedm dní. Další možností je potvrzení o prodělání onemocnění COVID-19 s tím, že od prvního pozitivního testu před karanténou neuplynulo více než 180 dní.

Dokladem bezinfekčnosti je rovněž certifikát o ukončeném očkování v tištěné podobě nebo v aplikace tečka, již si můžete stáhnout zde. Ukončeným očkováním se rozumí odstup 14 dní od poslední nutné dávky v závislosti na jednodávkovém či dvoudávkovém schématu.

Pro otestování můžete využít stanoviště na parkovišti mezi ROCKNET ARÉNOU, atletickým a fotbalovým stadionem, které je otevřeno každou neděli od 13 do 18 hodin. Objednat se na antigenní test můžete zde, v případě volných kapacit budete otestováni i bez předchozího objednání.