Aktuální zprávy

Ochranná lhůta končí v neděli, s Bílinou nakonec venku

Napsal 10.09.2020 Klub
C h o m u t o v - Prodej permanentních vstupenek na novou sezónou se rozběhl začátkem září a nyní se blíží termín, do něhož mají majitelé permanentních vstupenek z minulého ročníku rezervovaná svá sedadla. Zároveň dochází k výměně pořadatelství posledního přípravného utkání s Bílinou, které se uskuteční na ledě soupeře.

Ještě do neděle 13. září si mohou majitelé permanentních vstupenek z předchozí sezóny zakoupit svá místa, od pondělí 14. září už půjdou do prodeje všechna místa, která si nikdo nezakoupí a skončí tím rezervace pro stávající permanentkáře.

Ve čtvrtek 10. září bude ještě probíhat prodej osobně v prostorách fanshopu ROCKNET ARÉNY, pak už bude možné si zakoupit permanentní vstupenku na místa z předešlého ročníku pouze online a to do půlnoci ze 13. na 14. září. Pokud jste si permanentní vstupenku ještě neprodloužili, neváhejte! Právě majitelé permanentních vstupenek budou mít v případě zpřísnění opatření proti šíření koronaviru přednost vstupu na mistrovská utkání.

Vzhledem k neočekávané technické závadě na hlavní ploše ROCKNET ARÉNY dochází ke změně pořadatelství utkání s druholigovými Draky. Generálka na mistrovská klání by se nově měla uskutečnit v úterý 15. září od 18 hodin v Bílině.

Se změnou pořadatelství souvisí také změna prodeje permanentních vstupenek ve třetím zářijovém týdnu. Prodávat se budou pouze ve středu 16. a ve čtvrtek 17. září vždy od 14 do 17 hodin v prostorách fanshopu ROCKNET ARÉNY, kde zároveň bude možné ve zmíněné dny vyměnit vouchery za plastové karty.

Osobní nákup permanentních vstupenek bude možný následně ještě 22. a 23. září na stejném místě a ve stejné časy, po oba dny bude také možnost vyměnit voucher za plastovou kartu. Online prodej pak skončí 23. září a poté bude možné si permanentní vstupenku pořídit jen v kanceláři Pirátů Chomutov po předchozí telefonické domluvě na čísle 607 232 986. Kdo si nestihne vyměnit voucher za plastovou kartu ve čtyři zmíněné dny, bude mít příležitost ještě před prvním mistrovským utkáním 27. září na pokladně číslo 2, která bude otevřena dvě hodiny před úvodním vhazováním.

×
Dnes v 17:30 | Jun.
HC Kometa Brno
Piráti Chomutov