Aktuální zprávy

Nočním nakupováním se v pátek otevře nový pirátský fanshop uvnitř arény

15.01.2012 Tisková zpráva
C h o m u t o v - Netradičním nočním nakupováním otevře své brány nový pirátský fanshop uvnitř chomutovské hokejové arény. V pátek 20. ledna startuje přesně ve 20.00 hodin ve světe populární NIGHT SHOPPING. Až do půlnoci budete navíc nakupovat se slevou 20%.

Pokrok nezastavíš! V duchu tradičního hesla se nese i proměna v nakupování chomutovských hokejových suvenýrů. Pryč jsou doby, kdy fanoušci ještě na starém stadiónu nakupovali v dřevěném stánku. V pátek 20. ledna se uvnitř chomutovské arény otevře zbrusu nový fanshop Pirátů Chomutov, který nakupujícím nabídne dokonalý komfort.

Designově propracovaný butik skvěle zapadá do moderního klubového hávu. Nákupní regály respektují pirátský design a už při prvním vstupu do shopu dobře víte, že nakupujete právě u Pirátů. „Nový shop je moderní a nadčasový. Na české poměry velmi kvalitně zpracovaný. Určitě by obstál i v zahraniční konkurenci,” řekl marketingový ředitel klubu David Dinda.

Nový fanshop
Nový fanshop se fanouškům otevře v pátek 20. ledna. Noční nakupování startuje ve 20.00 hodin a potrvá až do půlnoci.

V prodeji fanouškovského artiklu došlo v uplynulé dekádě k velkému pokroku. Nabídka sortimentu i tržby výrazně vzrostly. „Zatímco ještě zhruba před šesti sedmi lety fanoušci mohli nakupovat jen několik málo věcí jako dresy a šály, dnes vybírají z několika desítek druhů zboží. Rozdílné jsou také naše tržby. Třeba roční tržbu ze sezóny 2003/2004 jsme nyní schopni utržit v průběhu jednoho utkání,” usmívá se Dinda.

Nový fanshop tak bude odměnou fanouškům za jejich pravidelné nákupy. V čem bude jiný? „Zejména v komfortu nakupování. Zmizí pultový prodej. Fanoušci se uvnitř našeho fanshopu budou pohybovat tak jako v každém jiném moderním butiku. Všechny produkty si nyní prohlédnou z bezprostřední blízkosti. Na většinu z nich si okamžitě sáhnou, vše mohou vyzkoušet,” říká šéf pirátského marketingu a dodává: „Prodejní systém navíc umožní v budoucnu sledovat nejvěrnější nakupující. Těm dopřejeme jednorázové či pravidelné benefity.”

V pátek 20. ledna od 20.00 hodin až do půlnoci můžete být součástí slavnostního otevření nového fanshopu. V průběhu nočního nakupování platí na veškerý sortiment sleva 20% (Slevy nelze kumulovat s dalšími slevovými programy). Každý nakupující navíc získá volnou vstupenku na sobotní duel proti Havlíčkovu Brodu.

Páteční večerní akce může být zajímavým zážitkem také pro vaše ratolesti. Vzpomínejte sami: kdy naposledy s vámi děti nakupovaly za svitu měsíce. Navíc v akci zcela jistě bude místní oblíbenec Picaroon, který všem malým fanouškům bude rozdávat pirátské nafukovací balónky. „Chceme být zábavou pro malé i velké a pro rodiny dvojnásob. Proto určitě přivítáme, když na slavnostní otevření přijdou nejen tatínkové a maminky, ale i jejich ratolesti,” řekl na závěr David Dinda.