Aktuální zprávy

Nezapomeňte na aukci dresů z předešlé sezóny! Dražit můžete o den déle

Napsal 26.11.2019 Klub
C h o m u t o v - Už více než dva týdny můžete získat parádní vánoční dárek v podobě originálních zápasových dresů, v nichž nastupovali hráči Pirátů v sezóně 2018/2019 k zápasům Tipsport extraligy. Právě tak dlouho běží aukce, do níž se můžete zapojit až do úterý 3. prosince.

DO AUKCE SE MŮŽETE ZAPOJIT ZDE

Pozornému fanouškovi jistě neuniklo, že závěr dražby venkovních trikotů se posunul. „Nechtěli jsme znevýhodnit fanoušky, kteří pravidelně chodí na domácí zápasy, protože 2. prosince hostíme v ROCKNET ARÉNĚ Vsetín,“ vysvětluje šéf pirátské komunikace Libor Kult.

V tuto chvíli se na pomyslných stupních vítězů nachází dresy Radka Dudy, Lukáše Blahy a Dominika Pavláta. Všechny tři trikoty jsou seřazeny za sebou o jeden padesátikorunový příhoz. Nejčastěji se zatím měnila cena u brankáře Justina Peterse. Pokud jste si stále nevybrali, máte ideální příležitost se zapojit.

Hned osmička jmen stále nemá majitele, neboť na dresy zatím nikdo nezaslal nabídku. V tuto chvíli se to týká například trikotů nejlepšího chomutovského barážového střelce Petra Koblasy nebo Ronalda Knota, hráče s třetí nejtvrdší ránou celého extraligového ročníku 2018/2019.

Máte zkrátka jedinečnou šanci získat unikátní suvenýr, který může potěšit vás samotné nebo vaše blízké pod vánočním stromečkem. Tak neváhejte a zapojte se do aukce! Stačí se zaregistrovat na webu www.sportovniaukce.cz a přihodit na některý z trikotů, které jsou k mání.

Aukce se uzavře v úterý 3. prosince v 18:00, ovšem může končit také o hodně později. Jestliže někdo přihodí v 17:55:01, prodlouží uzávěrku daného dresu o jednu vteřinu. Každý další příhoz na stejný dres pak prodlouží uzávěrku znovu o pět minut.

Stejně jako vždy budou výherci po skončení aukce kontaktováni prostřednictvím e-mailů, které uvedou při registraci. Dresy budou následně předány v originálních dárkových krabicích i s certifikátem pravosti.

×
Dnes v 12:00 | Jun.
Piráti Chomutov
HC Dynamo Pardubice
×
Dnes v 17:00 | Muži
SK Kadaň
Piráti Chomutov