Aktuální zprávy

Neváhejte! Unikátní patriotské dresy z přípravy můžete dražit už jen do čtvrtka

Napsal 28.09.2021 Klub
C h o m u t o v - Poslední zářijový den mají v kalendáři jistě zvýrazněný všichni, kteří touží mít doma dresy, v nichž A-tým Pirátů odehrál sedm přípravných zápasů před vypuknutím krajské ligy 2021/2022. Právě ve čtvrtek 30. září 2021 v 19 hodin totiž skončí aukce sedmadvaceti dresů, které nikdo jiný mít nebude.
DRAŽTE PŘÍPRAVNÉ DRESY PATRIOTI

Trikoty v šedivém designu se nevyráběli ve fans provedení, takže v dražbě jsou k mání jediné vyrobené exempláře na světě. Žádné jiné už k mání nebudou, proto opravdu neváhejte a zapojte se aukce.

Zvlášť pokud patříte mezi fanoušky, kteří velkou měrou přispěli k zachování seniorského hokeje v Chomutově tím, že poslali finanční obnos na transparentní účet programu Patriot. Ten už pomohl místní mládeži. Nedávno pak došlo také k platbě za převod a prodloužení registrace stávajících log či nové registraci log spojených právě s programem Patriot. Každý, kdo se do zmíněného programu zapojil, se může na dresu najít minimálně dvakrát.

Zvláštností dražené sady je rovněž fakt, že nemá na zádech žádné jmenovky hráčů, nýbrž se na jejich místě skví nápis Patrioti. To vše jako poděkování fanouškům, kteří přispěli na transparentní účet zejména v létě 2020.

Aktuálně už je přihozeno na každý ze sedmadvaceti trikotů a fanoušci se možná rozhodují podle toho, který hráč v daném dresu nastoupil do přípravných duelů. Ano, někteří odehráli všechny zápasy se stejným číslem, ovšem jen dva hráči naskočili do všech sedmi klání. V nabídce jsou i tři brankářské varianty, tak na nic nečekejte a přihazujte, ať máte doma parádní úlovek.

Chcete-li šedivý trikot z přípravy 2021, stačí se zaregistrovat na webu www.sportovniaukce.cz a přihodit na některý z nich. Aukce končí ve čtvrtek 30. září v 19:00, ovšem může se uzavřít také o hodně později. Jestliže někdo přihodí v 18:55:01, prodlouží uzávěrku daného dresu o jednu vteřinu. Každý další příhoz na stejný dres pak prodlouží uzávěrku znovu o pět minut.