Aktuální zprávy

Nemáte vstupenku? Sledujte přímý přenos na plátnech kina Svět hned vedle arény!

23.04.2012 Tisková zpráva
C h o m u t o v - Pokud jste neměli štěstí a nesehnali jste vstupenku na 6. barážový duel mezi Piráty Chomutov a Mladou Boleslaví, můžete utkání sledovat v komfortních sálech nového kina Svět. Hokejový klub ve spolupráci se společností KULTURA A SPORT zajistil pro fanoušky přenos na plátna velkého, případně i malého kinosálu.

Piráti Chomutov sehrají v úterý od 17.30 hodin důležitou barážovou bitvu proti Mladé Boleslavi. V případě vítězství budou slavit postup do nejvyšší hokejové soutěže. Vstupenky na ostře sledovaný duel byly vyprodány během jediné hodiny a na řadu diváků se kvůli obrovskému zájmu vůbec nedostalo. Štastlivci budou uvnitř arény, ti ostatní mohou sledovat přímý přenos duelu v komfortních prostorách moderního kina Svět, které sousedí s hokejovou arénou.

Díky velmi malé vzdálenosti tak diváci mohou být prakticky v centru hokejového dění. O přestávkách mohou využít občerstvení před arénou a dopřát si společně s ostatními třeba tradiční klobásu s pivem.

A pokud by utkání dopadlo úspěšně, mohou okamžitě zavítat za svým oblíbeným hokejovým týmem dovnitř arény.

Duel, stejně jako živý přenos startuje v 17.30 hodin. Kapacita velkého kinosálu je 225 míst k sezení. V případě zájmu bude otevřen i malý sál pro dalších 120 diváků. Jednotné vstupné je stanoveno na 50 korun. Vstupenky na místa zakoupíte v pokladnách kina Svět v úterý od 8.00 hodin.