Aktuální zprávy

Nejmenší Piráti zatím nemohou trénovat, základna a první i druhá třída se na led nedostanou

Napsal 13.09.2020 Klub
C h o m u t o v - Souběh dvou zdánlivě nesouvisejících okolností způsobil, že chomutovský hokejový potěr si musí počkat, než se znovu dostane na led. Tréninky základny a první i druhé třídy jsou pozastaveny minimálně i pro třetí zářijový týden.

Nejmladší pirátské týmy využívají téměř výhradně hlavní ledovou plochu, jenže ta je aktuálně kvůli nečekané technické závadě mimo provoz, což celou situaci komplikuje, neboť klub se zároveň musí řídit aktuálními opatřeními proti šíření koronaviru.

Na základě komunikace provozovatele ROCKNET ARÉNY s krajskou hygienou došlo k úpravě přístupu rodičů do útrob stadionu. Není tudíž možné, aby velké množství maminek nebo tatínků bylo v jedné kabině, kde by malým capartům pomohli do hokejové výstroje.

Stejně tak hodně v kontaktu by rodiče byli v hledišti tréninkové haly, kde není dostačující kapacita, aby bylo možné zajistit bezpečné a v současnosti požadované rozestupy ve vnitřních prostorách po celé České republice. To vše jsou důvody, proč malí Piráti do skončení oprav hlavní ledové plochy trénovat nebudou. Jakmile se situace změní, klub o tom bude informovat.

×
Dnes v 17:30 | Jun.
HC Kometa Brno
Piráti Chomutov