Aktuální zprávy

Nejlepší akcí měsíce října jste zvolili sólový průnik Jiřího Charouska

Napsal 26.11.2008 David Nováček
C h o m u t o v - Zhruba měsíc jste na tomto webu hlasovali o nejlepší říjnové akci. V konkurenci čtyř útočníků a jednoho obránce nakonec s velkým náskokem zvítězil útočník Jiří Charousek a jeho sólová akce z utkání v Hradci Králové. Celkem hlasovala více než stovka fanoušků, jeden z nich se může těšit na hokejový prosinec zadarmo. Vyhrál totiž dvě vstupenky na všechna prosincová utkání na domácím ledě.

Nejlepší říjnovou akcí si více než stovka hlasujících zvolila parádní akcí útočníka Jiřího Charouska. Ten v utkání na ledě Hradce Králové převzal kotouč v obranném pásmu a skrz celé kluziště si to namířil k hradeckému brankáři, kterého překonal střelou do horní poloviny branky. Nastartoval tak obrat v utkání, kde Chomutov prohrával již 2:0. Nakonec zvítězil na samostatné nájezdy.

Pro Charouskovo akci hlasovalo celkem 43 fanoušků. Na druhém místě skončil s 26 hlasy Lukáš Pulpán, třetí pak Michal Jeslínek (16 hlasů), čtvrtý Petr Domin (15 hlasů) a pátou nejlepší akcí byl samostatný nájezd Petra Míky (2 hlasy).

Vylosovaný hlasující se může těšit na prosincové hokeje zdarma. Od klubu totiž obdrží dvě vstupenky na každé domácí prosincové utkání. Vítěz bude během dnešního dne obeslán e-mailem s informacemi, kde si vstupenku může vyzvednout.

×
Dnes v 12:00 | Jun.
Piráti Chomutov
HC Dynamo Pardubice
×
Dnes v 17:00 | Muži
SK Kadaň
Piráti Chomutov